Приветствую Вас Гість

Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 14.10.2019, 18:11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Для екстернів

Поради практичного психолога учням щодо підготовки та складання державної підсумкової атестації


Інформаційний бюллетень ЗНО №1

Інформаційний бюллетень ЗНО №2


Правила

для учнів, які планують отримати  загальну освіту

в формі екстернату, із організації та проведення навчального процесу

1. Прийом

1.1. Зарахування учнів до Артемівського НВК №11 на екстернатну форму навчання  відбувається за наявності наступного пакета документів:

1) заява батьків (законних представників) про прийняття;

2) копія атестата про основну загальну освіту;

3) копія паспорта (свідоцтва про народження);

4) копія ІНН;

4) копія паспорта батьків;

6)оригінал  табеля навчальних досягнень за підсумками 2015-2016 н.р.

1.2. В У заяві про зарахування зазначаються такі відомості:

 • прізвище, ім'я, по батькові вступника;
 • дата і місце народження вступника;
 • прізвище, ім'я, по батькові (останнє за наявності) батьків (законних представників)   вступника;
 • адреса місця проживання вступника і батьків (законних представників) неповнолітнього вступника;
 • контактні телефони;
 • мова навчання у попередньому навчальному закладі;
 • іноземна мова, що вивчалась у минулому навчальному році;
 • факт ознайомлення заявника з Положенням про екстернат, статутом навчального закладу, Положенням про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, програмами з навчальних   предметів;
 • згода на використання персональних даних.

1.3. За умови наявності необхідних документів організовується навчання за індивідуальною формою, складається Індивідуальний навчальний план,  відповідно до якого ведеться навчання школяра з використанням дистанційних освітніх технологій.

2. Організація навчального процесу

2.1. Для організації навчального процесу батькам необхідно забезпечити учня наступним обладнанням і програмним забезпеченням:

- підключення до мережі Інтернет

- комп'ютер;

- діюча електронна адреса.

2.2.Після  видання наказу учні отримують навчальні матеріали (завдання) з усіх дисциплін.

2.3. Навчання проводиться відповідно до індивідуального навчального плану, який складається на основі Типових навчальних планів, затверджених МОН України, та вимог щодо кількості контрольних/тематичних робіт із навчальних дисциплін.

2.4. Учням за підтримки педагога-консультатнта та психолога складається індивідуальний графік освоєння навчального матеріалу, який містить інформацію про послідовність і темпі засвоєння навчального матеріалу, про періоди здачі атестаційних заходів з предметів плану.

3. Проведення навчального процесу

3.1. Терміни   закінчення навчального року визначаються відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України  .

3.2. Освітній процес учня будується на основі його індивідуального плану, графіків консультацій, підсумкового оцінювання.

3.3. Для освоєння програми з предмету учню потрібно самостійно засвоїти обов'язковий для вивчення навчальний  матеріал із кожної теми. Як підсумок написати тематичну контрольну роботу.

3.4. Побіжний перегляд плану дозволить оцінити обсяг матеріалу і приблизно розподілити час на вивчення кожної теми.

3.5. За допомогою тематичних контрольних робіт здійснюється перевірка ступеня засвоєння знань з кожної теми. Все контрольні роботи  є обов'язковими для виконання. Вони перевіряються відповідно до критеріїв оцінювання, затверджених МОН України.

3.6. У разі виникнення труднощів у розумінні навчального матеріалу учень консультується з викладачем.

3.7. У разі питань, пов'язаних з організацією освітньої діяльності, учням та їх батькам слід взаємодіяти із заступником директора або закріпленим за предметом педагогом-консультантом, які за допомогою особистих повідомлень і консультацій сповіщають учнів про зміни режиму роботи, інформує про майбутні заходи, повідомляє про специфіку підсумкової атестації, ЗНО  і т.д.

3.8. В Артемівському НВК № 11 працює психолог, який у разі потреби готовий надати психологічну допомогу учням і їх батькам.

 

4. Атестаційні заходи

 

4.1. Атестаційні заходи учнів підрозділяються на атестацію по завершенні освоєння навчальних програм усіх предметів навчального плану за  11 клас  і державну  підсумкову  атестацію.

4.2. Атестація атестацію по завершенні освоєння навчальних програм усіх предметів навчального плану проводиться до 20.05.2015 року.

4.3. Проведення атестаційних процедур.

 4.3.1. Виконання підсумкових контрольних робіт з усіх предметів інваріантної складової навчального плану є обов'язковим.

 4.3.2. Атестаційна процедура може проводитися як в очній, так і дистанційною формою (за умови відсутності можливості приїхати до міста).

4.4.  До підсумкової  атестації з предмету допускаються учні, які освоїли навчальний курс, виконали 100% тематичних контрольних робіт.

4.5. У ході атестації проводиться консультування учнів із предметів відповідно до розкладу, складеного і затвердженого директором НВК.

4.6.  Державна підсумкова атестація є обов'язковою і проводиться відповідно до «Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти.

4.7. Державна  підсумкова  атестація проводиться у письмовій формі. Присутність на ДПА є обов’язковою.

 4.8. До ДПА допускаються учні, які засвоїли освітні програми  за курс основної школи та склали підсумкову атестацію з усіх предметів навчального плану.

4.9. Учню  необхідно написати заяву, в якій вказується перелік предметів за вибором, що виносяться на державну  підсумкову  атестацію.

4.10. У Ході ДПА проводиться консультування учнів з предметів відповідно до розкладу, затвердженим директором НВК.

6. Завершення навчання

6.1. Учням, випадку успішної здачі підсумкової атестації, видається документ державного зразка – атестат  про повну загальну середню   освіту з додатком;

2) Свідоцтво про результати ЄДІ.

6.2. Учень або його представник (батько або довірений) повинні розписатися про отримання даного документу в книзі видачі атестатів.


Наказ Міністерства освіти щодо організації навчання у загальноосвітніх навчальних закладах осіб, що проживають на тимчасово окупованій території в Автономній Республіці Крим, місті Севастополі та у місцях проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Корисні посилання
 • Офіційний блог
 • Ми на Facebook
 • МОН
 • Osvita.ua
 • Управління освіти Бахмутської міської ради Донецької області
 • Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти • Copyright MyCorp © 2019
  uCoz