Главная | Регистрация | Вход | RSSВівторок, 20.04.2021, 23:36

ДПА для 9-х класів

У 2020/2021 навчальному році учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі.

Згідно з нормативними документами атестація випускників 9-х класів може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Водночас наказ МОН №1262 встановлює, що у 2020/2021 навчальному році ДПА осіб, які завершують здобуття базової середньої освіти, проводиться у закладі освіти в письмовій формі.

ДПА 9 клас 2021. Збірники завдань та відповіді!
Державна підсумкова атестація в 9-му класі за курс основної школи проводиться у 2021 році у формі підсумкових контрольних робіт.

Мета ДПА – перевірити відповідність знань, умінь і навичок дев’ятикласників програмовим вимогам і оцінити рівень навчальних досягнень учнів. ДПА є швидким, надійним і об’єктивним методом оцінювання. Вона дає змогу охопити весь зміст навчальної програми, тому проведення державної підсумкової атестації  є найдоцільнішим і найефективнішим методом оцінювання. Збірники завдань для державної підсумкової атестації укладено відповідно до визначеними навчальними програмами, затвердженими МОН України.

Державна підсумкова атестація охоплює всіх випускників 9 класів. Вона проводиться з 3 предметів:

• Предмет 1-ийукраїнська мова (диктант) - обов’язковий для всіх випускників 9 класів.
  • Предмет 2-ийматематика – обов’язковий для всіх випускників 9 класів.
  • Предмет 3-ій: за вибором навчального закладу, профільного предмета або предмета, який вивчається поглиблено: англійська мова, німецька мова, історія України, географія, біологія, українська література, фізика, хімія, правознавство.

Результати ДПА визначаються за 12-бальною шкалою за загальними критеріями оцінювання навчальних досягнень учнів.

Бали, отримані за атестацію, виставляються окремо від річних балів та заносяться до свідоцтва про базову загальну середню освіту.

«  Квітень 2021  »
  • Донецький ІППО