Главная | Регистрация | Вход | RSSСубота, 17.11.2018, 14:19

Екологічне виховання

Екологічна освіта та виховання учнів - це не данина моді, а веління часу, продиктоване самим життям: для того, щоб сьогодні вижити і забезпечити існування людини в майбутньому, нинішньому поколінню необхідно оволодіти екологічними цінностями і відповідно до них будувати свої взаємини з навколишнім світом.

В Бахмутському НВК №11 більше двадцяти років працює клуб «Еколог». Вихованці клубу беруть активну участь у різноманітних екологічних та творчих конкурсах, фестивалях, акціях, які проводять Національний та обласний еколого-натуралістичні центри, обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді. Багато разів наші учні ставали призерами та переможцями екологічних заходів, завдяки цьому брали участь у дослідницькій подорожі до Закарпаття, де мали можливість познайомитись з цікавими природними та культурними об’єктами столиці та західних областей нашої України.

В межах міста вихованці клубу організовували акції по збереженню первоцвітів, збору відпрацьованих батарейок, прибиранню парків та вулиць. До своїх заходів залучали молодших школярів, батьків та громадськість міста.

Творчі роботи членів клубу "Еколог"

Звіт про заходи до Дня Землі

Творча робота членів клубу "Еколог" до Дня Землі

Екскурсія екологічною стежкою Лісове намисто