Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 27.01.2021, 20:47

Проєктна діяльність

Запровадження інноваційних ідей пропагування здорового життя в освітньому просторі Бахмутського НВК

2018-2019 навчальний рік - нові проєкти та досягнення. Перше місце на міському конкурсі учнівських проєктів.

У 2017-2018 році НВК брав активну участь у проєктах міського, Всеукраїнського та міжнародного рівнів. Реалізується проєкт бюджет участі «Шкільний стадіон дитячої мрії», який передбачає удосконалення та благоустрій сучасного спортивного комплексу на території Бахмутського НВК № 11, до якого входять об’єкти спортивної інфраструктури, для забезпечення належного рівня навчально-виховного процесу з фізичної культури учнів 1-11-х класів, мешканців мікрорайону освітнього округу «Старт», вихованців спортивних секцій ДЮСШ та членів ГО «Ліга майбутніх поліцейських».

Новий проєкт "На захисті громадської безпеки" - спільний проєкт взаємодії членів ГО «Ліга Майбутніх поліцейських» та поліції з населенням на партнерських засадах в м. Бахмут.

У НВК №11 впроваджується медіація в освітній процес за освітньою програмою «Базові навички медіатора/медіаторки в закладах освіти. Створення та координація діяльності служб порозуміння з числа учнів/учениць для впровадження медіації за принципом рівний-рівному» за підтримки ГО «Ла Страда - Україна», МОН України.

Діяльність служби порозуміння для впровадження медіації за принципом рівний-рівному- спільний проєкт взаємодії членів ГО «Ліга Майбутніх поліцейських» та поліції з населенням на партнерських засадах в  м. Бахмут.

Учні та педагоги Бахмутського НВК № 11 у травні 2018 стали переможцями Конкурсу ініціатив у рамках литовсько-українського проєкту «На шляху до змін», метою якого є сприяння покращенню якості процесу освіти в регіонах Східної України, потерпілих від конфлікту. За підсумками проєкту учні мали можливість відвідати Литву із метою перейняття досвіду освіти в демократичному суспільстві та захистити свої ініціативи. 03 травня 2018 року в м. Краматорську відбулась міжнародна українсько-литовська конференція «На шляху до змін», яка стала завершальною подією литовсько-українського проєкту співробітництва «Допомога у сфері освіти регіонам Східної України, постраждалим від конфлікту: На шляху до змін».

Бахмутський НВК № 11 – учасник Всеукраїнського проєкту «Самбо в кожну школу України». За ініціативи Міністру Кабінету Міністрів України, а по сумісництву Почесного президента Національної федерації самбо України Олександра Саєнко та головного тренера України з самбо Михайла Руденко, за сприяння народного депутата України Олександра Співаковського, який є першим заступником голови комітету Верховної ради України з питань науки та освіти, запроваджено Всеукраїнський проєкт «САМБО у кожний навчальний заклад».

«  Січень 2021  »