Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 20.06.2018, 19:51

Профорієнтаційна робота

18.02.2018

Малюки Бахмутського НВК обираюсь майбутню професію

З метою активізувати особисту участь у формуванні свого майбутнього, пробудити у підростаючого покоління інтерес до знайомства з різними видами діяльності, прищепити інтерес до різних видів діяльності, спонукати учнів задуматися про своє професійне майбутнє у Бахмутському НВК № 11 у рамках Місячника профорієнтації та трудового виховання  проводяться різноманітні заходи.

Під час виховних годин «Професії майбутнього» учні зрозуміли, що вибір професії — це велика відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше — перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти.

Учні 1-4 класів під час інформаційних годин «Світ професій»  дізналися, що світ професій надзвичайно динамічний та мінливий. Кожного року з’являється близько 500 нових професій. Разом з тим багато з професій сьогодні «живуть» лише 5—15 років, а потім вони стають менш актуальними. Особливістю сучасного світу професій є те, що на зміну монопрофесіоналізму приходить поліпрофесіоналізм.

Учителі розповіли, що існує багато цікавих, творчих, необхідних професій, але ж потрібно вибрати саме ту, яка найбільше до душі. Діти  визначилися, з чого необхідно починати вибір професії.

Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці.

Класні керівники закликали учнів серйозно підходити до обрання майбутньої професії, самооцінки своїх якостей.

02.02.2018

У Бахмутському НВК № 11 розпочався Місячник профорієнтації

Студенти Бахмутського медичного коледжу Владислава Сагоян та Олександр Аверченко разом із своїм викладачем Олесею Воронцовою, психологом ЦРЛ Юлією Макогон завітали до учнів Бахмутського НВК № 11 з метою профорієнтаційної роботи. У рамках проекту «Бути здоровим-мій вибір» вони провели лекцію про шкіряні захворювання.

Лекція була організована з нагоди Всесвітнього дня боротьби з проказою Діти дізналися про причини захворювання, діагностику, симптоми та методи лікування цієї страшної хвороби. В ході бесіди торкнулися питань особистого захисту від педикульозу, чесотки та інших шкіряних хвороб. Також студенти розповіли старшокласникам про правила особистої гігієни, про важливість дбати за чистотою та охайністю шкіряного покрову.

Учні отримали буклети з практичними порадами щодо, спрямованих на збереження і зміцнення здоров'я дитини. Олеся Воронцова, викладач медичного коледжу, відповідальна за профорієнтаційну роботу, запросила майбутніх випускників на День відкритих дверей у коледжі.

Медики висловили свої сподівання, що діти будуть завжди чистими, охайними та здоровими.

«  Червень 2018  »