Главная | Регистрация | Вход | RSSСубота, 17.11.2018, 13:42

"Молодіжна ліга майбутніх поліцейських"

22.02.2018

Телеміст поєднав учасників ГО «Ліга майбутніх поліцейських» з різних міст Донеччини

У Донецькій області відбулися загальні збори учасників ГО «Ліга майбутніх поліцейських» он-лайн, під час яких очільник поліції Донецької області Микола Семенишин обговорив з лігівцями плани щодо розширення організації та подальшого розвитку її діяльності. Зокрема молоддю було внесено зміни в статут Ліги, а також обрано нову голову патріотичного руху та її помічників.

Збори проходили в обласному главку поліції Донеччини у форматі відеоконференції. Телеміст поєднав Маріуполь, Слов’янськ, Краматорськ, Покровськ, Бахмут та Волноваху.

Головний поліцейський області, генерал Микола Семенишин відзначив, що за два роки існування Ліга досягла значних успіхів, і саме завдяки співпраці з активними, патріотично налаштованими підлітками, їх вчителями рівень довіри до поліції виріс вдвічі.

У ході конференції було переобрано голову комітету Ліги та заступників. Головою організації, за яку віддали свої голоси більшість підлітків зі всієї Донеччини, стала Оксана Шиян, заступник директора Мангушської школи №2 та вчителька української мови з 25-річним стажем. Лігівці Бахмута одноголосно підтримали цю кандидатуру.

Бахмутська ланка «Ліги майбутніх поліцейських» на чолі із заступником директора з ВР Оленою Подопригорою та педагогом-організатором Іриною Махник активно працює протягом 2-х років. Діяльність членів Ліги спрямована на патріотичне виховання, підвищення правової культури, розвиток громадянської активності, профілактику негативних явищ в молодіжному середовищі, формування сучасної індустрії дозвілля молоді.

Запрошуємо всіх, хто бажає змінювати свою країну – школярів, студентів, педагогів - приєднатися до «Ліги майбутніх поліцейських».

Рушник для Міністра

Днями члени бахмутської  Ліги Майбутніх Поліцейских долучились до виготовлення рушника, який у подальшому буде переданий Міністру внутрішніх справ України.

Для цього ліговці Бахмута  зібрались у стінах нашого НВК. На двометровому полотні буде зображено традиційний український орнамент та назви усіх міст, де працює Ліга – представник кожної ланки громадської організації вишиватиме свою частину, а начальник поліції Донеччини, генерал В’ячеслав Аброськін пообіцяв особисто передати особливий дарунок Міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову.З нагоди першої річниці,з моменту створення громадської організації. Ліговці нашого міста із задоволенням приєдналися до цієї акції.

Шануймо державні символи!

Кожна суверенна держава має невід’ємні атрибути, що є її  національними символами. Українські символи славляться своєю красою та глибоким змістом на весь світ. Повага до національних символів (Герба, Прапора, Гімну України) є першочерговою потребою у формуванні нового українця, свідомого громадянина, який шанує та поважає свій рідний край.

Члени громадської організації «Молодіжна Ліга Майбутніх Поліцейських», учні НВК № 11, розповсюдили по місту та серед учнів шкіл Бахмуту буклети «Державні символи України», які розробило Головне територіальне Управління юстиції у Донецькій області. Буклети містять інформацію про історію державних символів, їх виникнення та авторів, опис та значення, фотографії.

В ході акції ліговці закликали поважати Конституцію України, Закони України, державну символіку.

Ми пишаємось традиціями, культурою та історією нашої держави!

Статут ліги майбутніх поліцейських

Вітаємо на лізі майбутніх поліцейських​

Професія - поліцейський​

«  Листопад 2018  »