Главная | Регистрация | Вход | RSSВівторок, 20.04.2021, 23:35

Приветствую Вас Гість

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Робота з батьками

Права та обов'язки батьків:


Звертаємо увагу батьків

 1. Ніколи не залишайте дитину вдома саму, хоча б до 10-12 років. Пам’ятайте: може трапитися усе що завгодно, і достатньо тільки однієї фатальної випадковості, щоб потім пам’ятати про неї все життя. Будь-яка квартира містить масу небезпек для дитини. Їх спектр величезний: від мимоволі включеного газу або випадкової пожежі, що сталася в результаті короткого замкнення електропроводки, — до цілеспрямованого вторгнення чужої людини. Усе це може спричинити непоборні наслідки.
   
 2. Ніколи не відпускайте дитину саму на вулицю після 21 години, навіть улітку. Не залишайте дитину саму біля входу в магазин, у аптеку, відділення зв’язку, у дворі, навіть біля власного під’їзду.
   
 3. Наполягайте на тому, щоб ваша дитина на все життя чітко засвоїла: треба обережно та уважно ставитися до чужих людей. Увесь світ для дитини повинен жорстко ділитися на «своїх» і «чужих». Чужому не можна відкривати двері. З чужим нема про що розмовляти в дворі. Від чужого на вулиці не можна приймати подарунки. Із чужим не можна нікуди йти, сідати в автомобіль, виїжджати на автобусі. Із чужими людьми ніколи не можна сідати в один ліфт.
   
 4. Виховуйте в дітей спостережливість, критичне мислення. Це буде корисно як для них, так і для вас. Дитина повинна вміти уважно дивитися й помічати все, що відбувається навколо. Навчіть не просто спостерігати, а ще й розповідати вам про все, що вона помітила незвичайного у дворі, на вулиці, на дачі. Не виключено, що дитячі спостереження приведуть вас до серйозних висновків.
   
 5. Дитина повинна знати: усе, необхідне для неї, вона одержує від вас – батьків. Нічого не можна підбирати на вулиці — ні яскравої іграшки, ні гарного папірця. Ніколи й нічого не можна брати в незнайомих людей — ні морозива, ні тістечка, ні напоїв, ні цигарки, ні шприца.
   
 6. Дитина не повинна приносити в будинок нічого з того, що вона все-таки може знайти у дворі або на дачі. Ні кинутої кимось іграшки, ні забутої авторучки, ні яскравої бляшанки, ні симпатичної пляшки, ні знайденої на лавці книги, ні викинутого кимось конверта з рідкісною маркою, ні бездомного собаки, ні приблудної кішки. Усе це може бути джерелом реальної або потенційної небезпеки.
   
 7. Дитина має чітко знати й розуміти слова «можна» і «не можна». Усе, що ви визнаєте припустимим для дитини (нова іграшка, собака, кішка), повинне пройти через ваші руки, бути перевірене вами й відповідним чином оброблено.
   
 8. Навчіть дитину не розповідати «першому зустрічному» про ваш сімейний статок, місце роботи й посади батьків.

Світлина з Інтернету

 


Ми підготували для вас збірку гарячих ліній та консультативних сервісів, що стосуються психологічного добробуту і є актуальними на сьогодні

 

1. Ла Страда Тут можуть проконсультувати дорослих та дітей з питань сімейного насилля, захисту прав, гендерної рівності та насилля, торгівлі людьми.

 

Сайт: https://la-strada.org.ua/

Номер телефону гарячої лінії для дорослих: 116 123 (з мобільного)

Для дітей: 116 111 (з мобільного)

 

2. Загальнонаціональна гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу З назви зрозуміло, що консультують з питань профілактики й лікування ВІЛ/СНІДу та туберкульозу. Консультацію можна отримати на сайті онлайн або за номерами телефонів:

 

Сайт: http://helpme.com.ua/

ВІЛ/СНІД: 0 800 500 451

Туберкульоз: 0 800 50 30 80

 

3. Урядовий контактний центр Тут надають консультації різної спрямованості. На сайті є інформація з номерами телефонів великої кількості гарячих ліній. Ми хочемо виділити Урядову консультаційну лінію з питань безпеки дітей в Інтернеті до якої можуть звернутися діти, які потрапили в небезпечну ситуацію та дорослі – з питань, яким чином убезпечити дітей, дізнатися більше про технології та особливості попередження ризиків порушення безпеки в інтернеті.

 

Сайт: https://ukc.gov.ua/

Номер телефону консультаційної лінії з питань безпеки дітей в інтернеті: 1545, далі обрати 3

 

4. Телеграм-бот “Без паніки” Цей чат-бот створений нашим центром і корисний людям, які мають панічні атаки. Ви можете в ньому знайти інформацію про те, що таке панічні атаки та техніки, які допомагають з ними справлятися.

 

Посилання на чат-бот: https://t.me/bez_paniki_bot

 

 

5. Онлайн курси від “ДІЯ”:

 

Онлайн-інструменти протидії домашньому насильству:

https://osvita.diia.gov.ua/.../countering-domestic-violence

 

Про кібербулінг для підлітків:

https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyberbullying

 

Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті»:

https://osvita.diia.gov.ua/.../serial-dlya-batkiv-onlayn...

 

6. Teenergizer Проєкт, який об’єднує підлітків з різних країн. Він спрямований на просвіту та підтримку підлітків з питань, які їх турбують. На сайті вони можуть знайти купу важливої інформації, доєднатися до спільноти та отримати онлайн консультацію з психологом в чаті.

 

Посилання на сайт: https://teenergizer.org/

 

 

7. Lifeline Ukraine Національна гаряча лінія з питань профілактики самогубств.

 

 

Номер телефону: 7333

 

 


Поради батькам "Чого категорично не можна робити за дітей"

 

У добрих, люблячих батьків на підсвідомому рівні закладено бажання захистити свою дитину.

З цього природного бажання створити безпечний вакуум часто народжуються помилки, які призводять до того, що батько виконує за свою дитину функції, які не залишають йому шансу вирости в самостійну особистість.

Для того, щоб дозволити дитині вирости гармонійною, самодостатньою людиною, не можна робити ці речі за своїх дітей.

 • Говорити

Помічали за собою таке? Коли, наприклад, вашу дитину питають, як його звуть, а ви відповідаєте. Ось вона, відправна точка — позбавити свою дитину права голосу значить позбавити його своєї думки.

 • Дружити

Батько може збудувати довірчі відносини. Але другом в повному сенсі цього слова своїм дітям бути не можна. Друг — це рівна тобі людина. А батько — це старший над тобою, апріорі батьківство і дружба не можуть бути однозначними.

 • Бажати

Батькам завжди здається, що вони краще знають, чого хоче дитина. Але це не так. Давати дитині капусту в той момент, коли він хоче ковбасу — це правильно з точки зору турботливої мами. Якщо дитина буде коритися маминими бажаннями, а не своїми, це пряма дорога до безхребетного, безвольного дорослого.

 • Обслуговувати себе

Мамі завжди простіше натягнути на дитину колготки за дві хвилини, ніж чекати, поки дитина впорається з цим сама. Не нав’язуйте дитині звичку до того, що хтось зробить все за неї.

 • Обирати

Якщо батькам подобається певна музика, блюдо або колір, це не означає, що їх діти повинні слухати, їсти або носити те ж саме. Це позбавляє індивідуальності.

 • Рахувати гроші

Для грамотного уміння розпоряджатися грошима, дітям потрібна можливість самостійно розпоряджатися своїми кишеньковими грошима. Контролювати можна і потрібно, але перераховувати гроші, які ви самі дали дитині не варто. Вона сама повинна розуміти, куди та на що вона їх витратила і що отримала в результаті.

 • Захоплюватися

Мама бачить дочку в балетній пачці, а дочка мріє випалювати по дереву? Мамі варто залишити балетну пачку у своїх мріях і купити доньці випалювач. Все просто. Велика кількість медалей і досягнень в те, що подобається мамі ніколи не доставить задоволення дитині. Позбавлене щастя дитинство автоматично сформує закомплексовану особистість.

 • Присвоювати успіхи

Батькам варто запам’ятати раз і назавжди — коли їх дитина приносить додому грамоту, то це його перемога, його досягнення. Дітям важливо розуміти свої успіхи, вони не повинні досягати їх для вас.

 • Вибирати подарунки

З того віку, коли дитина навчиться говорити, питайте у неї про те, що вона хотіла б отримати в подарунок. Це навчить її розуміти свою відповідальність і робити вибір.

 • Закохуватися

Ваша дитина — окрема особистість зі своїми пристрастями й своїм особистим життям. Вони вільні любити кого хочуть. Ви можете запитати, але не маєте права лізти в їхні сердечні таємниці.

 


 

 


18.11.2020

Матеріали звітно-виборчої батьківської конференції у Бахмутському НВК № 11

 

Протокол №1 засідання батьківської конференції Бахмутського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів № 11 - багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області

 

У Бахмутському  НВК відбулася загальношкільна звітно-виборча батьківська конференція. Головна мета конференції - сприяння тіснішим зв'язкам сім'ї та школи, підвищення ролі громадськості у справі виховання підростаючого покоління, активізації громадського управління справами освіти. 

Конференція розпочалася  звітом директора НВК та членів адміністрації про створення комфортних умов щодо рівного доступу здобувачів освіти до якісної освіти у  2019-2020 навчальному році.

Під час конференції були обрані члени Ради НВК, Ради благодійників НВК, голови батьківських комітетів, Ради батьків.

Директорка НВК Олена Лавренко підвела підсумки освітньої та фінансово-господарської діяльності закладу за 2019-2020 н.р., батьківська громада заслухала звіт  про використання  батьківського фонду за 2019-2020 н.р., шляхом таємного голосування оцінила діяльність адміністрації НВК як задовільну, затвердила бізнес-план на 2020-2021 навчальний рік. 

Заступник директора з НВР Анна Жовта виступила з інформацією про результати ЗНО випускників закладу. Заступник директора з НВР Юлія Говорун повідомила батькам про охоплення дітей гарячим харчуванням.

Заступник директора з ВР Олена Подопригора та заступник директора з НМР Галина Жукова розповіли про досягнення учнів НВК у міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах, олімпіадах.

Заступник директора з НВР Ірина Захарова інформувала батьків про організацію освітнього процесу в НВК в умовах карантину.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Корисні посилання
 • Офіційний блог
 • Ми на Facebook
 • МОН
 • Osvita.ua
 • Управління освіти Бахмутської міської ради Донецької області
 • Донецький ІППО
 • Copyright MyCorp © 2021
  uCoz