Главная | Регистрация | Вход | RSSВівторок, 20.04.2021, 22:32

Приветствую Вас Гість

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сторінка соціального педагога

 

Нормативні документи (клік для розкриття списку)

 

 

Пам’ятка   для   батьків,   педагогічних   і   медичних   працівників «Профілактика насильства в сім'ї»


«Молода гвардія» - перлина Чорного моря!

 

«Молода гвардія» - найбільший в Україні дитячий центр оздоровлення та відпочинку на березі Чорного моря в місті Одеса. Це всеукраїнський дитячий центр, де цілий рік відпочивають хлопчики й дівчатка з усіх кінців України. Причому табір - один із найстаріших в Україні: він веде свою історію з далекого 1924 року.

Територія,на якій розташований Український дитячий центр «Молода гвардія», знаходиться в північно-східній частині міста Одеси на березі Чорного моря. Із півночі територія центру межує з с. Крижанівка, із півдня – з Лузанівським парком. Особливість цього місця полягає у своєрідному рельєфі – наявності двох чітко розмежованих територій-плато. Нижнє знаходиться безпосередньо біля моря, верхнє – на висоті 25-30 м над рівнем моря та межує зі степом.

16 березня – день, який кожен, хто нині знаходиться в УДЦ «Молода гвардія», визначив як святковий чи,принаймні, особливий. Відбувся заїзд дітей на першу у

2021 році тематичну зміну. Понад 530 дітей вже оселилися у затишних кімнатах таборів «Зоряний» та «Сонячний». На зміну з 16.03 по 5.04 до центру прибуло близько шестисот хлопців та дівчат із 16 областей України та м. Києва. Серед них і два учні Бахмутського НВК № 11.

Не зважаючи на те, що на календарі всього лише березень, а надворі не дуже привітна погода, діти з радісним блиском в очах готові пірнути у таборове життя.

Програми оздоровлення та відпочинку в дитячому центрі – це комплекс заходів освітньо-виховного, спортивного, психологічного та медичного характеру, що якраз і покликані сприяти реабілітації і зміцненню фізичного та психічного здоров`я дітей.

Для того ж, щоб відпочинок дітей був максимально безпечним у час, коли вірус продовжує панувати у більшості країн світу, працівники усіх відділів та служб центру ретельно готувалися.

Завдяки систематичній роботі заступника директора з виховної роботи Олени Подопригори, педагога соціального Анастасії Куницької, громадського інспектора з охорони прав дитинства Валерії Ковальової та класних керівників учні Бахмутського НВК № 11 мають можливість не тільки безкоштовно перебувати у дитячому центрі, а й відпочивати, оздоровлюватись та навчатись.

Адміністрація та батьки Бахмутського НВК № 11 виражають велику вдячність Начальнику Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради – Сподіній Інні Володимирівні в наданні путівок для учасників освітнього процесу , які потребують особливої соціальної уваги та підтримки – за рахунок державного бюджету до ДП«УДЦ» Молода гвардія» м. Одеса.

Бажаємо дітям гарного відпочинку та оздоровлення!

 

 


«Артек» – країна дитинства!

 

Міжнародний дитячий центр «Артек» – це унікальний всеукраїнський і міжнародний проєкт, побудований на скаутській системі особистісного розвитку дітей та юнацтва, дитячий центр загальнодержавного значення, у якому цілорічно оздоровлюються понад 13 тисяч дітей шкільного віку, у першу чергу діти з усієї України, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки .

Внаслідок тимчасової окупації Автономної Республіки Крим, 22 червня 2016 року Міжнародний дитячий центр «Артек» відновив свою роботу на базі санаторно-курортного комплексу Пуща-Озерна. Загальна територія ДПУ «МДЦ «Артек» складає 73 га. Загальна площа приміщень для розміщення та прийому дітей – 21012 квадратних метрів.

На території дитячого центру розташовані пляж, плавальний басейн, кіноконцертний зал, клубні приміщення, бібліотека, ігротеки, тренажерний зал, футбольне поле, спортивні майданчики, велосипедний парк, скайпарк, човнова станція, медичний центр із необхідним обладнанням, інноваційний освітній центр та культурно-мистецький центр.

Усі простори відповідають нормам безпеки для дитячих оздоровчих закладів, територія є закритою для вільного відвідування і знаходиться під охороною цілодобово як персоналом центру, так і спеціальними підрозділами.

15 березня 2021 р. «Артек» відчинив свої двері для юних патріотів України, яких гордо зватимуть артеківцями, які підпишуть Універсал Єдності та оберуть свою Артеківську мерію, як орган самоврядування, проведуть незабутні дні, які назавжди закарбуються у їх дитячій пам’яті на тематичній зміні «Я люблю Україну!».

Метою зміни є формування ціннісних орієнтирів та громадянської самосвідомості на прикладах героїчної боротьби українського народу за самовизначення і творення власної держави, ідеалів свободи, соборності та державності.

Завдяки систематичній роботі заступника директора з виховної роботи Олени Подопригори, педагога соціального Анастасії Куницької, громадського інспектора з охорони прав дитинства Валерії Ковальової та класних керівників учні Бахмутського НВК № 11 мають можливість не тільки безкоштовно перебувати у дитячому центрі , а й відпочивати, оздоровлюватись та навчатись у інноваційному освітньому центрі. Інноваційний освітній центр – школа нового формату. Заклад функціонує відповідно до засад нової української школи, втілює та апробує нововведення в освітній процес, які пропонує МОН України, є осередком національно-патріотичного виховання.

Адміністрація та батьки Бахмутського НВК № 11 виражають щиру подяку начальнику Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради Сподіній Інні Володимирівні за надання путівок за рахунок державного бюджету до МПУ МДЦ «Артек» м. Київ для учасників освітнього процесу, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

У міжнародному дитячому центрі «Артек» учні із задоволенням відвідують уроки, знайомляться з новими друзями, приймають участь у цікавих розважальних акціях, спортивних та туристичних випробуваннях.

Бажаємо всім дітям гарного відпочинку та оздоровлення!

 

 


«Смарагдове місто» у Святогірську – місто відпочинку маленьких бахмутчан

 

В Україні є справжнє дитяче місто-казка - «Смарагдове місто», яке розташовано у місті Святогірськ на території Національного природного парку «Святі гори». У таборі позмінно відпочивають та вчаться діти з усієї Донецької області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Управління освіти Бахмутської міської ради та адміністрація Бахмутського НВК приділяють велику увагу здійсненню комплексної медичної, психологічної, соціально-педагогічної реабілітації учнів, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Завдяки систематичній роботі заступника директора з виховної роботи Олени Подопригори, педагога соціального Анастасії Куницької, громадського інспектора з охорони прав дитинства Валерії Ковальової та класних керівників учні Бахмутського НВК №11 мають можливість не тільки безкоштовно перебувати у санаторно - оздоровчому центрі соціальної реабілітації, а й відпочивати, навчатись та оздоровлюватись.

Учні пільгових категорій  НВК  та інших закладів загальної середньої освіти міста  протягом року відпочивають у санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто» за сприянням Управління освіти Бахмутської міської ради.

Діти вражені чудовою атмосферою центру, розміщеного у хвойному лісі на березі річки Сіверський Донець. Учні із задоволенням вчаться, спілкуються з новими друзями,  у вільний час для дітей влаштовуються перегляди фільмів, вечірки, співи та командні ігри.

 

 


Тематичні заходи до Всесвітнього дня «Безпечного інтернету»

 

У Бахмутському НВК № 11 проходять заходи у рамках Тижня безпечного інтернету. Для учнів 7-х та 10-х класів соціально-психологічною службою НВК були проведені тематичні заходи до Всесвітнього дня «Безпечного інтернету» під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

Під час проведення просвітницького заходу «Безпечний інтернет» педагогом соціальним Анастасією Куницькою та практичним психологом Катериною Афанасенко учні переглядали презентацію, за допомогою якої ознайомились із основними функціями інтернету, небезпекою, яка може підстерігати на просторах мережі.

Учні працювали в 2-х групах, за допомогою виконання проєктів кожна група захищала свою теорію «Переваги користування комп’ютером та інтернетом», «Недоліки користування комп’ютером та інтернетом». Третя група – експерти, висловлювала експертну оцінку і відповідала на питання «Яка група була переконливішою? До переваг чи до недоліків схиляєтеся саме Ви? Чи коли-небудь задумувалися Ви над цими питаннями?». Усі учні могли активно відстоювати свою думку, а також вислухати кожну групу зі своєю теорією.

Під час інтерактивної бесіди діти мали змогу поглибити свої знання про інтернетзалежність та її види, а також на власному досвіді пояснити всю суть та глобальну проблему даного явища. Під час перегляду соціального ролику діти ознайомились з основними правилами безпечного користування інтернетом.

Було зауважено, що потрібно відповідально відноситись до соціальних мереж, особливо до тієї інформації та фотографій, які можна викласти на особистій сторінці.

  

 


Робота соціально-психологічної служби Бахмутського НВК №11 щодо виховання толерантної особитості

 

 

Питання самооцінки, поваги до себе, толерантності, вміння слухати та бути почутим  має важливе значення для школярів середньої ланки. З метою розкриття змісту понять «повага», «толерантність», «самоповага», виховання почуття любові до себе та інших, виховання почуття неповторності й унікальності кожної особистості  педагогом соціальним та практичним психологом Бахмутського НВК № 11 Анастасією Куницькою та Катериною Афанасенко був проведений інтерактивний урок «Повага до себе та інших»  під гаслом «Стався до людей так, як хочеш щоб ставились до тебе» для учнів 6-х класів.

Під час проведення заходу учні ознайомилися зі способами вираження поваги та її важливому значенні у суспільстві, зробили наголос на тому, що усі люди схожі між собою, але у той же самий час у світі неможливо  знайти двох однакових людей.

За допомогою вправ на пошук спільного та відмінного один в одному «Долоньки», «Чим ми схожі та чим ми відрізняємось?» учні мали змогу закріпити свої знання та зрозуміти, що кожна людина – неповторна і по-своєму прекрасна.

Під час інтерактивної бесіди учні поглибили свої знання про толерантність, переглянули соціальні ролики про взаємоповагу та готовність завжди  простягнути руку допомоги.

Наприкінці уроку учні пройшли  анкетування «Хто твій друг?»,  результати якого дають змогу з’ясувати уявлення учнів про друзів, вміння товаришувати, допомогати у складну хвилину.

 


Учні Бахмутському НВК №11 вчаться вирішувати конфлікти мирним шляхом

У Бахмутському НВК № 11 був проведений цикл занять з метою попередження попередження булінгу у 6-х та 7-х класах «Дружба - це запорука успіху», «Стоп агресія» та «Булінг та особистість». Були розглянуті загальні поняття булінгу, його види, причина та наслідки.

Під час заходів психологи звернули увагу учнів на те, що булінг – це не просто нове трендове слово, це реальна проблема, яка має психологічне підґрунтя та залучає низку особистісних проблем усіх учасників освітнього процесу.

Учні зрозуміли, що некоректно вирішений або невирішений конфлікт може призвести до негативних емоційних, часом агресивних проявів, як наслідок, це може перерости в насильство. Педагог соціальний Анастасія Куницька та практичний психолог Афанасенко Катерина постійно проводять заняття та тренінги, щоб навчати учнів вирішувати конфлікти мирним шляхом. 


Участь психологів Бахмутського НВК №11 у фокусовому груповому онлайн інтерв’ю щодо роботи з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах

Практичний психолог Бахмутського НВК №11 Катерина Афанасенко та педагог соціальний Анастасія Куницька взяли участь у фокусовому груповому онлайн інтерв’ю, яке відбулося на базі Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради, щодо затвердження Порядку виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу.

На даному заході психолог та педагог соціальний мали змогу розповісти, яким чином у школі відбувається виявлення учнів зі СЖО, алгоритм дій у разі виявлення таких сімей, інформування про подібні випадки представників міжвідомчих структур та профілактику даного явища.

Усі учасники заходу, представники міжвідомчих структур (ювенальна превенція, Управління освіти, багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування), мали змогу обмінятися досвідом, розглянути можливі недоліки «Порядку ведення службами у справах дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах» та внести пропозиції щодо змін у ньому для покращення роботи з сім’ями СЖО.


 


Розвиток якостей лідера

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Корисні посилання
  • Офіційний блог
  • Ми на Facebook
  • МОН
  • Osvita.ua
  • Управління освіти Бахмутської міської ради Донецької області
  • Донецький ІППО
  • Copyright MyCorp © 2021
    uCoz