Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 25.11.2020, 07:56

Приветствую Вас Гість

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів

У Бахмутській дитячій бібліотеці відбулася духовна зустріч учнів Бахмутського НВК №11 з настоятелем Свято-Преображенського храму отцем Костянтином. Учні більше дізнались про свято Покрови, звичаї церковні і народні. Між учнями 8-А класу і настоятелем відбулася жвава дискусія щодо походження свята, існування життя після смерті. Учні зрозуміли, що вони - лише гості на землі і всі матеріальні блага нам надаються тимчасово, що кожна людина отримує свій урок.

Отець Костянтин розповів дітям, що відзначення свята Покрови має дуже глибоку історію в Україні. Хоча свято було впроваджене ще з часів хрещення Русі, особливе шанування Покрови Богородиці починається з 12 століття, при князеві Андрії Боголюбському, який і збудував Покровську церкву на річці Нерль біля свого заміського замку Боголюбове. Восьмикласники дізнались, що на території України найстарішою церквою, яка присвячена святу Покрова, є Покровська церква в селі Суткі ... Читати далі »

Переглядів: 355 | Додав: kominalarisa | Дата: 17.10.2017 | Коментарі (0)

27-29 вересня учень 11-А класу Бахмутського НВК№11 Едуард Котенджи під науковим керівництвом Володимира Суткового, учителя правознавства, представив своє дослідження у фіналі Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, студентів, аспірантів та вчителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності», який проходив  у Києві.  

Конкурс розпочався з відвідування Міністерства освіти і науки України, де було проведено «круглий стіл», присвячений сучасним проблемам вивчення історії в українській школі, формування в учнів цілісного сприйняття вітчизняної та світової історії. У ході дискусії щодо методики викладання у старшій школі Другої світової війни та сучасного українсько-російського збройного конфлікту свою точки зору висловлювали як присутні конкурсанти, так і заступник Міністра освіти і науки, професори, доктори і кандидати наук вищих навчальних закладів, спеціалісти-історики.

Далі проходив захист т ... Читати далі »

Переглядів: 447 | Додав: kominalarisa | Дата: 04.10.2017 | Коментарі (0)

У Бахмуті на стадіоні "Металург" зустрілися у футбольному поєдинку збірні команди головних управлінь Національної поліції Донецької та Закарпатської областей. За першість також поборолися юнацькі команди «Ліги майбутніх поліцейських» з Бахмута та Краматорська.
Спортивним святом відзначили правоохоронці третю річницю співпраці Донеччини та Закарпаття. Проект «Схід і Захід - разом» розпочався восени 2015 року, та з кожним роком зв’язки між крайніми точками України міцнішають.
На початку церемонії відкриття матчу присутніх привітав начальник управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції Донецької області полковник Олексій Шевченко та побажав учасникам гарної гри.
Заступник Бахмутського міського голови Вікторія Точена наголосила, що метою спортивного свята стала не тільки популяризація здорового способу життя, а й показати те, що Схід і Захід - разом. Вона подякувала полі ... Читати далі »

Переглядів: 379 | Додав: kominalarisa | Дата: 04.10.2017 | Коментарі (0)

Спортивні змагання з футболу серед учнів шкіл проводяться з метою пропаганди здорового способу життя, підвищення ролі фізичної культури та спорту, організації активного відпочинку та зміцнення здоров'я учнів міста. Так, відбулися міські змагання з футболу серед школярів 8-9 класів загальноосвітніх закладів міста. Турнір викликав великий інтерес серед різних груп населення та молоді. 

В напружених поєдинках перемогу здобули футболісти команди Бахмутського НВК №11 (тренер Андрій Чернишов), друге місце посіла команда ЗОШ № 5, третє - команда ЗОШ № 12. Команда футболістів НВК  провела   5  ігор та забили   понад 25 голів. 

Наші маленькі зірочки футболу показали сильну гру, високий рівень майстерності. 

Переможці отримали Кубок, а призери - дипломи різних ступенів. Також у школі переможці отримали солодкий приз ... Читати далі »

Переглядів: 462 | Додав: kominalarisa | Дата: 04.10.2017 | Коментарі (0)

Голодомор, Голокост, українсько-польський конфлікт та Волинська трагедія, депортація кримсько-татарського народу…Скільки прийшлось пережити українському народу…Однією з чорних сторінок української історії стала трагедія Бабиного Яру.

Бабин Яр в Україні став символом знищення євреїв Європи під час Голокосту. Тільки за два дні 29-30 вересня 1941 р. тут було розстріляно нацистами близько 34 тисяч євреїв. Декілька наступних років у Бабиному Ярі продовжувалися вбивства десятків тисяч євреїв, а також радянських військовополонених, патріотів – українських націоналістів, ромів (циган), та інших «ворогів рейху».

Із шести мільйонів європейських євреїв, знищених нацистами та їх поплічниками у ході «остаточного вирішення єврейського питання», близько 1,5 мільйона були українськими євреями.

Класні керівники Бахмутс ... Читати далі »

Переглядів: 406 | Додав: kominalarisa | Дата: 03.10.2017 | Коментарі (0)

У найбільшій безпеці той,

хто напоготові,

навіть коли немає небезпеки

Сайрус

Безпека – найважливіше в наш буремний та неспокійний час. На жаль, реалії сьогодення змушують нас піклуватись про захист від мін та вибухових залишків війни. Саме тому, співробітники Бахмутського НВК № 11 Інесса Заворотня та Єлизавета Киричок взяли участь у 3-денному тренінгу з інформування про небезпеку мін та вибухових залишків війни (ВЗВ).

Під час тренінгу обговорювались такі важливі питання як вплив мін та ВЗВ, ознаки їх присутності та безпека життєдіяльності у середовищі забрудненому мінами та ВЗВ. Також курсанти навчались як проводити заняття з інформування про небезпеку мін з дорослими та дітьми, тренувались в якості інструкторів із мінної безпеки.

За підс ... Читати далі »

Переглядів: 381 | Додав: kominalarisa | Дата: 03.10.2017 | Коментарі (0)

Із метою орієнтації учнівської молоді на отримання професій, що користуються сталим попитом на сучасному ринку праці, 22 вересня учні 9-х класів НВК №11 разом із класними керівниками Сергієм Гришко та Мариною Заборщіковою відвідали Ярмарок професій, який проводили фахівці Бахмутського міського центру зайнятості. 

Метою заходу була допомога старшокласникам у виборі професії, надання широкої інформації про навчальні заклади, професії та спеціальності, за якими проводиться навчання, умови вступу, про послуги служби зайнятості з професійної діагностики, професійного навчання. 

Під час заходу відбулася презентація затребуваних на ринку праці професій навчальними закладами різних рівнів акредитації Бахмута, Соледара, Харкова. 

Після ознайомлення з експозиціями навчальних закладів майбутніх випускників було запрошено у сценічний зал, де колективи професійно-технічних навчальних закладів, технікумів та вишів презентували свої творчі робот ... Читати далі »

Переглядів: 382 | Додав: kominalarisa | Дата: 26.09.2017 | Коментарі (0)

Можна довго розповідати про важливість книги в житті людини. Про це знають всі: дорослі, діти, навіть молодші школярі, які ще тільки вчаться читати. Саме для них, для учнів 1-х класів, у Бахмутському НВК № 11 були проведені їх перші в житті бібліотечні уроки, які проходили під гаслом «Бібліотека – країна книжок». Також відвідати уроки були запрошені учні з особливими освітніми потребами , які залюбки прийняли запрошення!

Під час цих уроків бібліотекарі НВК Інесса Заворотня та Вероніка Моїсєєва знайомили учнів із бібліотекою, правилами поведінки в бібліотеці;  за допомогою ігор та вікторин учили спілкуванню  з  книгою та гігієною читання. Зокрема, школярі грали в гру, присвячену правилам поводження себе у бібліотеці, відповідали на питання вікторини «Що любить книга», дивилися відеоролик «Дивовижні казки» та навіть танцювали. Учні були активними і зацікавленими, показ ... Читати далі »

Переглядів: 383 | Додав: kominalarisa | Дата: 18.09.2017 | Коментарі (0)

Усі стежки — від шкільного порога.  Ключ до всіх духовних багатств світу - у нього, шкільного вчителя, життєвого наставника. Це він, учитель, веде дитину у світ знань, допомагає обрати з тисяч доріг свою дорогу в житті, навчає не лише премудрощів шкільних предметів, а й найскладнішої з наук- бути людиною. 
12 вересня  в житті НВК  № 11 відбулася довгоочікувана  і важлива подія - презентація музею історії школи «Сторінками історії школи», який увічнить пам’ять педагогів, які працювали в навчальному закладі.
На цьому емоційному,  бентежливому  задушевному  заході були присутні   сектетар Бахмутської міської ради Світлана Кіщенко, заступник міського голови Вікторія Точена, начальник Управління освіти Бахмутської міської ради Марина Рубцова,  почесний громадянин міста, депутат других та третіх скликань Володимир Черепков, директори НВК минулих років, ветерани педагогічної праці, представники учнівської ... Читати далі »

Переглядів: 416 | Додав: kominalarisa | Дата: 13.09.2017 | Коментарі (0)

Заходи з профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму у НВК № 11 проводяться не лише у вересні, а й протягом всього навчального року. Постійно поновлюються куточки безпеки руху, випускаються тематичні газети «Все про правила дорожнього руху». Робота педагогів допоможе дітям убезпечити себе в реальному житті на дорозі та принесе свої результати, що допоможе істотно знизити кількість ДТП за участю дітей. У майбутньому ці діти стануть відповідальними водіями і уважними пішоходами, а це означає – рух на наших дорогах буде безпечним і комфортним.

У Бахмутському НВК №11 у вересні 2017 року розпочалися оперативно - профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху «Увага! Діти – на дорозі!» із метою створення безпечних умов навчально-виховного процесу, забезпечення впровадження відповідних вимог державних і галузевих нормативних документів із питань охорони праці, безпеки життєдіяльності в навчальному закладі, ... Читати далі »

Переглядів: 362 | Додав: kominalarisa | Дата: 12.09.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 50 51 52 53 »
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Корисні посилання
  • Офіційний блог
  • Ми на Facebook
  • МОН
  • Osvita.ua
  • Управління освіти Бахмутської міської ради Донецької області
  • Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
  • Copyright MyCorp © 2020
    uCoz