Главная | Регистрация | Вход | RSSСубота, 17.11.2018, 13:32

Головна » 2018 » Жовтень » 25 » Агенти змін підкорюють свій власний Еверест
Агенти змін підкорюють свій власний Еверест

Учень Бахмутського НВК  №11, Матвій Гулідов, відвідав третій етап школи громадянської та волонтерської участі «Агенти змін», яка мала назву «Від локального до глобального».

Школа «Агенти змін» є першою в Україні спробою системного навчання дітей громадянській освіті, що передбачає створення умов для формування у підлітків активної життєвої позиції, здатності до самореалізації в умовах громадянського суспільства та надбання успішного соціального досвіду, була заснована у 2015 році Катериною Клюзко. З 2016 року проект Школи «Агенти змін» був затверджений Міністерством освіти і науки України як один з напрямків позашкільної освіти в рамках Всеукраїнських наукових профільних шкіл Малої академії наук України і діє при НЦ МАН.

Заняття Школи формують в учасників усвідомлення своєї ролі у громаді, участі та можливостей впливу на її розвиток та поглиблюють розуміння понять «громадянське суспільство», «громада», «відповідальна участь». Усі заняття в школі проходять в ігровій, невимушеній творчій атмосфері із застосуванням неформальних інтерактивних методик “leaning by doing” з досвідченими тренерами і запрошеними лекторами.

Насичена програма, цікаві та впливові гості, робота до 24-ї години, виступ засновника «АХАЛАР», психологічні тести, командні ігри, ранкова зарядка, йога і просто океан емоцій – все це про процес, що відбувався у Пущі Водиці. Також на третьому етапі агенти змін презентували власні проекти в Американському домі та відвідати компанію «Silk Link», дізналися про взаємодію Китая і України.

Також в рамках 3-го етапу Школи провели сесію із настільної гри «Світ громад».Це - перша українська настільна кооперативна стратегія у жанрі соціального симулятора. Підлітки вчилися інструментам розвитку громади, як виявляти та долати конфлікти у громаді, розвивати фінансову, бюджетну та податкову культуру, а також лідерські здібності.

Переглядів: 41 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »