Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 25.11.2020, 08:44

Головна » 2020 » Березень » 27 » Атестація педагогів – іспит на професійну зрілість
Атестація педагогів – іспит на професійну зрілість

Міжатестаційний період – це час експериментів, дослідів, нововведень. Атестація – завершальний етап цього процесу, який дає можливість оцінити рівень кваліфікації педагогічного працівника.

Згідно з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України щодо роботи шкіл під час карантину 24 березня 2020 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня у дистанційному форматі онлайн-конференції. Усі члени комісії та педагоги, які атестувалися, були приєднані до корпоративної платформи Microsoft Teams (можна було як почути, так і побачити всіх присутніх). Голосування проходило за допомогою онлайн-форми.

На початку засідання голова атестаційної комісії Наталя Дроздова щиро привітала педагогів із гідно пройденим атестаційним періодом від початку його й до завершення; повідомила присутнім правила проведення онлайн-конференції. Кожен педагог у форматі індивідуального підключення відповідав на запитання членів АК (написані в чаті, або озвучені).

Протягом 2019-2020 навчального року в Бахмутському НВК№11 атестувався 12 педагогів – Андрій Артюхін, Наталя Дроздова, Інесса Заворотня, Ольга Іванова, Єлизавета Киричок, Лариса Коміна, Оксана Корнєєва, Віктор Моськін, Наталія Полякова, Олена Петрачкова, Людмила Сизова, Юрій Чайка. Вони проводили відкриті уроки, виховні заходи, брали активну участь у предметних тижнях, декаді відкритих уроків, презентували свої методичні здобутки на засіданнях предметних кафедр, методичної ради, педради. Ділились досвідом із колегами на міських семінарах, проходили курси підвищення кваліфікації.

Протягом року на засіданнях атестаційної комісії заслуховувалися та обговорювалися питання щодо оцінки рівня кваліфікації, педагогічної майстерності педагогів, результатів відвідування уроків та позакласних заходів, проведення контрольних робіт учнів, аналізу освітнього процесу з урахуванням думки адміністрації, колег, учнів. Активно працювали експертні групи, які визначали рівень професійної компетентності вчителів, ріст їхньої професійної майстерності, розвиток творчої ініціативи, забезпечення ефективності освітнього процесу.

Період атестація успішно завершився для Андрія Артюхіна, Інесси Заворотньої, Ольги Іванової, Єлизавети Киричок, Віктора Моськіна, Наталії Полякової, Юрія Чайки.

Із нетерпінням чекають на засіданні комісії ІІ рівня Наталя Дроздова, Лариса Коміна, Оксана Корнєєва, Олена Петрачкова, Людмила Сизова.

Хочеться побажати нашим педагогам здоров’я, творчого натхнення й бажання працювати ще краще. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх їхніх починаннях будуть супутниками успіх та удача!

Переглядів: 152 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2020  »