Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:40

Головна » 2017 » Листопад » 22 » Бахмутська Ліга майбутніх поліцейських долучає до своїх лав нових учасників
Бахмутська Ліга майбутніх поліцейських долучає до своїх лав нових учасників

Тридцять хлопчиків та дівчат, старшокласників Бахмутського НВК № 11, які виявили бажання співпрацювати з правоохоронцями, заповнили заяви та вже готові поповнити ряди дружньої родини «Ліги майбутніх поліцейських».
Попереду на дітей чекає насичений графік, різноманітні заходи та поїздка до Краматорська, де лігівці всієї Донеччини будуть святкувати день народження організації.

З початком нового навчального року бахмутська ланка «Ліги майбутніх поліцейських» поповнилася новими учасниками. Хлопці та дівчата зібрались в актовій залі навчально-виховного комплексу № 11 м. Бахмут, щоб в урочистій обстановці вступити до організації, якій вирішили присвятити найближчі роки свого життя. Причини, за якими вони хочуть стати «лігівцямі» різні: хтось планує в майбутньому працювати у поліції, інші хочуть брати участь у житті міста та різних соціальних проектах, іншим подобається активний спосіб життя, виступи та спілкування з новими людьми.

Завдяки широкій інформаційній компанії, яка проводиться педагогами НВК та поліцейськими, підлітки  мають змогу вступити до молодіжної організації «Ліга майбутніх поліцейських». 30 дітей, маючи велике бажання співпрацювати з поліцейськими, заповнили всі необхідні документи та стали повноцінними учасниками Ліги.

Інспектор ювенальної превенції Бахмутського відділу поліції  Віталій Микита  з радістю привітав активну молодь.

Згідно діючого Статуту, активна учасниця Ліги Анастасія Марфич, учениця 11-Б класу ознайомила всіх з організацією, з її цілями та завданнями, поділилося планами на майбутнє. А президент молодіжної організації в

м. Бахмут - Матвій Гулідов  розповів про проведені акції, заходи, про  патріотичне виховання молоді Донеччини та про підтримку  дітей, які живуть у складних життєвих умовах, допомогу правоохоронцям з попередження злочинів та шахрайств.

Нові учасники молодіжної організації готувалися до урочистого вступу в популярну серед молоді міста молодіжну організацію. Декілька тижнів тренувань і діти змогли продемонструвати присутнім свої таланти: танцювальні номери, вокальні виступи, спортивні досягнення. Це все школярі виконували з щирими усмішками. Сповнені творчих ідей діти влаштували справжнє шоу.

Вже цієї суботи оновлений склад лігівців Бахмута разом із заступником директора з виховної роботи Оленою Подопригорою, педагогом-організатором Іриною Махник буде святкувати другий день народження молодіжної організації, яка поєднує дітей всієї Донеччини.

Переглядів: 225 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »