Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 17.12.2018, 03:34

Головна » 2018 » Травень » 17 » Бахмутський НВК № 11 – учасник Всеукраїнського проекту «Самбо в кожну школу України»

За ініціативи Міністру Кабінету Міністрів України, а по сумісництву Почесного президента Національної федерації самбо України Олександра Саєнко та головного тренера України з самбо Михайла Руденко, за сприяння народного депутата України Олександра Співаковського, який є першим заступником голови комітету Верховної ради України з питань науки та освіти, запроваджено Всеукраїнський проект «САМБО у кожний навчальний заклад».

Головне завданням цього проекту - не зробити з кожного школяра спортсмена найвищих досягнень, а сформувати гармонійно розвинену особистість, яка зможе захистити себе, своїх близьких і, за необхідності, – свою країну. В рамках дії цієї програми школярів навчать елементарним правилам самооборони, вмінню правильно падати, що зменшить статистику травматизму в період несприятливих погодних умов, тощо. Проект триватиме протягом 2017-2019 року.

Всеукраїнський проект «САМБО у кожний навчальний заклад» запроваджується з метою розвитку освіти в Україні, формування у вчителів ключових компетентностей і застосування сучасних методик у навчальній та виховній діяльності, а також залучення до здорового способу життя учнів через уведення у процес фізичного виховання «САМБО».

Президент Національної федерації самбо  Донецької області Володимир Шевченко та голова Департаменту екології Донецької області Сергій Натрус, заступник голови Бахмутської міської ради Тетяна Савченко у черговий раз відвідали Бахмутський НВК № 11, в якому вже чотири місяці працює секція самбо. Під час попереднього візиту спортсменам було подароване покриття для занять із самбо.

Гості зустрілися зі спортсменами – учнями 2-8 класів та тренером Костянтином Биковим. Спортсмени  влаштували яскравий показовий виступ з самбо та отримали оплески як школярів, так і почесних гостей.

Як результат наполегливої роботи тренера та спортсменів – І командне місце на чемпіонаті Донецької області з самбо. 5 спортсменів, учнів НВК, вихованців Костянтина Бикова запрошені взяти участь у  першому чемпіонаті України з пляжного самбо у двох вікових категоріях (до 16 і старше 16 років), який  відбудеться у селищі Кароліно-Бугаз Одеської області 30-31 травня.

У рамках проекту гості подарували юним спортсменам екіпіровку – 22 комплекти одягу для занять самбо, на суму близько 22 тисячі грн.

Адміністрація, батьки та учні Бахмутського НВК № 11  вдячні за підтримку та сподіваються на плідну співпрацю з Федерацією самбо України, яка сприятиме залученню до здорового способу життя учнів через уведення у процес фізичного виховання «САМБО» та надасть нове життя для цього виду спорту на Донеччині.

Закликаємо освітні заклади м. Бахмут долучатися до Всеукраїнського проекту «САМБО у кожний навчальний заклад»!

26 травня - 1 червня у селищі Кароліно-Бугаз Одеської області пройде справжній "фестиваль" самбо - чемпіонат України серед юнаків і дівчат (до 14 років) й перший чемпіонат України з пляжного самбо (до 16 і понад 16 років). До вашої уваги - регламент заходу, який прийме база "Шураві".

Переглядів: 138 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »