Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:30

Головна » 2020 » Лютий » 28 » Безпека дорожнього руху – це життя!
Безпека дорожнього руху – це життя!

Із метою здійснення широкої профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, поширення кращих форм і методів профілактичної роботи серед учнів у Бахмутському НВК № 11 організовано та проведено профілактичні заходи, активізовано діяльність учнів, вихованців щодо безпеки дорожнього руху.

У класних кімнатах та на шкільних інформаційних стендах були оновлені інформаційно-довідкові куточки. Класні керівники 1-11 класів провели уроки та практичні заняття з Правил дорожнього руху «Запобігання загибелі та травмування дітей», конкурси та вікторини «Знай та виконуй ПДР», «Водій та пішохід», «Дитина – пасажир», «Захистись-засвітись», «Неувага на дорозі та її наслідки», «Кращий пішохід», уроки дорожньої грамоти «Безпека на дорогах залежить від кожного» (1-2 класи).

Проведено виставку малюнків «Правила дорожнього руху очима дітей» ( 3-4 класи), «Пам’ятай та виконуй!» (5-6 класи). У шкільній мобільній бібліотеці бібліотекарями Інессою Заворотнєю Мариною Важинською організовано виставку літератури «Безпека дорожнього руху – це життя!». Під час батьківських зборів проведено бесіди з батьками учнів про безпеку дітей на дорогах та необхідність дотримуватися ПДР усіма учасниками дорожнього руху.

Під час інформаційних годин педагогами організовані перегляди тематичних кінофільмів та відеороликів на тему «Безпека пішоходів – у руках самих пішоходів!».

Члени обласної громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» (керівники Олена Подопригора, Ірина Махник) провели профілактичний захід «Правила поведінки на дорозі» для учнів 3-х класів, ознайомили учнів школи із Законом України «Про дорожній рух», продемонстрували 2 відеосюжети «Безпека на дорозі» (відзняті власноруч).

Члени ЛМП разом із офіцерами ювенальної превенції відзняли соціальний ролик з безпеки дорожнього руху

Переглядів: 32 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »