Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:38

Головна » 2019 » Грудень » 18 » Святий Миколай у гостях в учнів Бахмутського НВК № 11
Святий Миколай у гостях в учнів Бахмутського НВК № 11

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро.

Святий Миколай – чуйний, добрий Апостол любові. Щиро і таємно роздав свою велику спадщину бідним, бо поважав одне багатство – Милосердя. Цим заслужив нагороду у Бога: творити чудеса. Невидимою рукою Святий Миколай обдаровує нас і сьогодні.

Напередодні Дня Святого Миколая у Бахмутському НВК № 11, за доброю традицією, у рамках Декади милосердя та турботи, із метою виховувати у дітей риси дбайливого господаря, формувати бережливе ставлення до результатів праці, спонукати до творчої активності, розвивати уяву і фантазію, згуртовувати учнівський та батьківський колективи, пройшов благодійний ярмарок «Від серця до серця».

У ярмарку взяли участь учні 1-11 класів та їхні батьки, педагоги. Батьки разом із дітьми готували різноманітну випічку, печиво та безліч інших смаколиків. Усі мали змогу поласувати домашніми смачними стравами, солодощами, придбати новорічні подарунки та іграшки. Бажаними гостями на шкільному ярмарку стала Святий Миколай із своєю помічницею та янголятки. Усі зібрані кошти підуть на допомогу у лікуванні учениці 9-Б класу Бахмутського НВК № 11 Дарини Лі.

Цікаво та весело 19 грудня пройшло свято Миколая в Бахмутському НВК № 11. На цей раз діти зібралися в міській бібліотеці, щоб знову і знову поринути в казку. Учні 8-х класів Бахмутського НВК № 11, разом із своїм театральним керівником Ангеліною Алєксеенко та Мариною Чурсіною підготували літературно-музичну композицію «Святий-святий Миколай».

Діти ознайомили присутніх з історією свята, розповіли про благодіяння Миколая-Чудотворця, декламували вірші, співали пісні. Діти та дорослі стежили за подіями, що відбувалися на сцені. Інтригуючий сюжет, щира гра юних артистів, чарівні янголи, забавний Ябєда, і, нарешті, довгоочікувана зустріч зі Святим Миколаєм, подарували усім гарний святковий настрій. Найсмачніше й найприємніше на День святого Миколая – подарунки. Отже, 108 дітей пільгових категорій НВК приймали подарунки та привітання від членів Піклувальної Ради НВК та директора НВК Світлани Василенко та отримали солодощі до свята.

Переглядів: 87 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2019  »