Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:44

Головна » 2019 » Лютий » 22 » Буду я навчатись мови золотої
Буду я навчатись мови золотої

Рідна мова – це мова народу, вона передає досвід пращурів  молодому поколінню. Це скарбниця народної мудрості, криниця живої води, невичерпне джерело добра, нескінченна річка слів, струмочок надії.

Протягом 20-22 лютого 2019 року в Бахмутському НВК №11 відбулися заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови. Педагоги розповідали учням про заснування Міжнародного дня рідної мови, під час виховних бесід продовжували формувати знання учнів про шлях становлення рідної мови, прищеплювали і розвивали  почуття патріотизму, національної гордості за мову, виховували любов до рідної мови, бажання досконало її знати.

Для проведення інформаційних годин класні керівники 1-11 класів підготували презентаційні матеріали «Дзвенить струмочком рідна мова», які розповідають про історію виникнення Міжнародного свята

Школярі та вчителі НВК долучилися до написання загальношкільного диктанту «Диктант єдності»
Учителі-предметники Марина Зеленська та Альона Жукова-Якубчак провели урок-конкурс знавців української мови у 5-В класі «Я знаю силу слова». Учні мали змогу поринути у багатий світ краси рідної української мови, вшанувати пам'ять видатних діячів нашого народу.

Для учнів 7-9 класів учитель української мови Альона Жукова-Якубчак  підготувала та провела експрес-вікторину «Цікаве мовознавство» (30 питань за 30 хвилин).

Учні 8-Б, 9-А класів, члени клубу «Журналіст» (керівники Наталя Собур, Інесса Заворотня)  відвідали міську бібліотеку, де відбулась зустріч із сучасними письменниками в рамках проекту «Схід читає». Учні 8-х класів долучились до проекту, презентувавши власні проекти про творчість письменників .
Учні 5-11 класів підготували до Свята мови спецвипуск стіннівок «Буду я навчатись мови золотої», а учні 5-х класів підготували лепбук «Діалекти української мови».Бібліотекарі НВК Інесса Заворотня та Марина Важинська для учнів 4-х класів провели бібліотечний урок-вікторину «Мов багато, а рідна – одна».

Тож побажаємо всім українцям, що свято бережуть українське слово - щастя, натхнення, добра, миру, світлого майбутнього, живіть повноцінним життям, досягайте вершин, адже у ваших руках - доля нашої країни.

Переглядів: 152 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »