Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:35

Головна » 2019 » Грудень » 4 » Це стосується кожного!
Це стосується кожного!

1 грудня у всьому світі щорічно відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день усі небайдужі приєднується до міжнародної ініціативи.

Захворювання СНІД стосується кожного. Легковажність і необачність може призвести до трагічних наслідків.

У Бахмутському НВК № 11 до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом пройшли профілактичні заходи щодо боротьби із пандемією з метою формування у молоді всіх необхідних знань, щоб вберегти себе та своїх близьких

На годинах спілкування «СНІД в Україні», «Правила безпеки», «Обирай майбутнє без ВІЛ» учні відповідали на питання про хворобу, дивились медичні відеороліки із зверненнями лікарів до людства, а також вчилися бути толерантними з людьми з ВІЛ, виконували вправу «Ситуації, в яких ми ризикуємо», складали пам’ятки безпеки. Згадали на заходах і всесвітньо відомих людей, причиною смерті яких став СНІД.

Учні ще раз обговорили шляхи інфікування людини, особливу увагу приділили методам профілактики ВІЛу.

Педагоги наголосили, що слабка поінформованість людей про шляхи передачі інфекції - це основна причина високих темпів поширення хвороби.

Учні – медіатори Шкільної Служби Порозуміння  не залишились осторонь та завітали до учнів 9-х класів для того, щоб виготовити разом символ боротьби зі СНІДом - червону стрічку - символ співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу.

Ми сподіваємося, що одного разу можна буде сказати − зі СНІДом покінчено назавжди!

Переглядів: 60 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2019  »