Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 20.06.2018, 19:59

Головна » 2018 » Березень » 26 » Чарівність слова у вірші
Чарівність слова у вірші

Щороку у березні світ відзначає Всесвітній день поезії. Щоб привернути увагу суспільства до поезії як до джерела відповідей на багато питань людства, як до мистецтва, повністю відкритого людям, на 30-ї сесії ЮНЕСКО у 1999 році було прийнято рішення: 21 березня кожного року відзначати Всесвітній день поезії.

У міській бібліотеці для дітей лунали вірші – так бібліотекарі і читачі відзначали Всесвітній день поезії у м. Бахмут.

Вірші найвідоміших поетів світу окриляють романтиків, запалюють відчайдушних любителів пригод, спонукають до боротьби за свої права. Саме про це дізналися учні 2-А класу Бахмутського № 11 (класний керівник Світлана Полєнова) -  хороші та давні знайомі бібліотеки.  Юні читачі взяли участь у поетичному зорепаді «Чарівність слова у віршах». Діти охоче згадували перші вивчені напам’ять дитячі віршики. Із задоволенням декламували школярі вірші сучасних українських поетів Л.Костенко, А.Костецького, Г.Фальковича.

Присутні дуже активно брали участь у конкурсах та іграх: «Вчимося бути поетами», «Добери  риму», виконували дотепні завдання.  Прикрасив зустріч поетичний флеш-моб – усі присутні разом декламували  вірш П.Воронька «Журавель». Бібліотекарі представили  виставку, яка дарує натхнення, гарний настрій і знайомить з новинками поезії.

Кажуть, що поезія – це загущеність думки й почуття. Зокрема, Іван Франко назвав поезію «кристалізацією» життя, Ліна Костенко неповторністю,  безсмертним дотиком до душі…

Дякуємо співробітникам міської бібліотеки для дітей за залучення учнів до читання, допомогу у вихованні засобами художньої культури, за серця, відкриті для дітей!

Переглядів: 52 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »