Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 16.06.2019, 01:30

Головна » 2019 » Травень » 1 » Час очистить Прип’ять незглибиму, оживуть і луки, і сади, та Чорнобиль вічно берегтиме Хрест своєї чорної біди

Горем та болем увійшов тридцять три роки тому в наше життя Чорнобиль, розділив долю людей на «до» і «після» . Тож з метою розширити знання дітей про Чорнобильську трагедію, наголосити про потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, показати, що чужої біди немає, вчити застосовувати у повсякденному житті елементарні радіаційно-гігієнічні навички, виховувати любов до рідного краю, природи; виховувати у дітей людяність, доброту та згуртованість у Бахмутському НВК № 11 пройшла низка заходів, присвячена вшануванню пам’яті Чорнобильської катастрофи.

У НВК були проведені інформаційні години «Героїзм та мужність ліквідаторів ЧАЕС»; уроки мужності, класні години із запрошенням учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС «Пам’ятаймо цих людей довіку», «Чорнобиль – трагедія ХХ ст.»; проведено тематичний День інформування «Чорнобильська катастрофа» до 33-роковини Чорнобильської катастрофи; організовано спільне засідання клубу «Еколог» та «Журналіст», під час якого проведено та інтерактивна дискусія «Чорнобильська катастрофа в минулому та майбутньому»; оформлена тематична виставка «Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС»; пройшла зустріч лідерів учнівського самоврядування з учасником ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС полковником у відставці Володимиром Харченко.

Учні усвідомили біду, що сталася, вона відгукнулася болем у серцях мільйонів людей, схвилювала міжнародну громадськість, бо наша країна вперше зустрілася з такою грізною силою, як ядерна енергія, що вийшла з-під контролю. Учні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих пожежних, які врятували станцію, які заступили її собою, сміливо і до кінця виконали свій службовий обов’язок, вступили у вируюче полум’я, у смертельну небезпеку, якою дихав реактор, не шкодуючи ні сил, ні самого життя, виконали присягу на вірність народу України..

Переглядів: 78 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2019  »