Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 17.12.2018, 04:29

Головна » 2018 » Листопад » 24 » «Час темряви. Національна катастрофа»
«Час темряви. Національна катастрофа»

У Бахмутському НВК № 11 за традицією у листопаді пройшли жалобні заходи щодо гідного вшанування жертв геноциду Українського народу - Голодомору в Україні 1932-1933 років.

Учні під час виховних годин та уроків історичної пам’яті поглибили знання про Голодомор, заподіяного сталінським режимом, акцентували увагу на тому, що Голодомор був спланованим системним заходом тоталітарного комуністичного режиму та був злочином. Також обговорили наслідки та втрати України від штучного голоду та ознайомилися із міжнародними документами та публікаціями з цієї проблеми. Виховні години були присвячені темам «Моя сім’я та голодомор», «Колективізація: факти, події, уроки», «Жнива скорботи», «Історична правда» учні здійснили віртуальні екскурсії до місць пам’яті жертв, до українських сіл і хуторів, які зникли з обличчя землі після трагедії XX століття.

Учні НВК переглянули художні та документальні фільми про голодомор, ознайомилися з архівними матеріалами того часу, які тривалий період не оприлюднювались. У кабінеті № 32 діяла виставка «Пам'яті жертв голодомору». Учні ознайомилися з трагічним минулим нашого народу, вчились бережно ставитися до історії своєї країни, розкривати її як білі, так і чорні сторінки.

Педагоги, батьки та учні всіх класів приєдналися до акції «Запали свічку» та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Переглядів: 46 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »