Главная | Регистрация | Вход | RSSП`ятниця, 19.07.2019, 08:42

Головна » 2018 » Січень » 14 » Час великої радості та Божого благословення
Час великої радості та Божого благословення

Учні Бахмутського НВК № 11 мали змогу переглянути Різдвяний вертеп у виконанні учнів 3-А, 8-А та 8-Б класів під керівництвом учителя української мови та літератури  Марини Зеленської.

Одним із найзнаменніших і найвеличніших свят є Різдво Христове.  Це -час великої радості та Божого благословення. В цей час всі співають колядки та вітають усіх зі святом Різдва.

Маленькі актори привітали школярів та вчителів НВК зі святом Різдва Христового, яке є символом родинної злагоди, миру, добра, радості, щастя.

Учні за допомогою театралізованої вистави занурили дітей у біблійні оповіді про народження Христа. У  ангелів, царів, цигана, пастушків та інших дійових осіб вертепу перевтілювалися восьмикласники. Такі театралізовані святкування – шкільна традиція.

Діти поділилися різдвяною радістю та через спів колядок запалили серця присутніх миром і любов’ю. Всі із захопленням спостерігали за дійством, співчували героям і раділи разом із ними.

Велику подяку висловлюємо викладачам кафедри дерматології та венералогії Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, які другий рік поспіль підтримують виконавців Різдвяного вертепу святковими подарунками. Ця робота сприяє збереженню та розповсюдженню християнських традицій українського народу.

Христос народився - славімо Його!

Переглядів: 258 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2018  »