Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 16.06.2019, 01:53

Головна » 2019 » Травень » 11 » Чимало свят дарує нам весна, як в рідний дім повернення з дороги, та є найбільш хвилюючим для нас величне свято Перемоги

Друга світова війна – глобальний військовий конфлікт в історії Землі та причина найбільших трагедій ХХ століття. Під час війни були здійснені найбільші в історії злочини проти людства (зокрема Голокост), а також вперше і востаннє використана в бою атомна зброя. До армій ворогуючих сторін було залучено понад 110 млн солдат, загальні втрати військових та цивільного населення складають від 50 до 85 млн осіб. За результатами війни було створено ООН (Україна – один із засновників) та сформовано сучасну систему міжнародних відносин.

Напередодні Дня Перемоги в Бахмутському НВК № 11 відбулися святкові заходи, пройшли виховні години до Дня пам’яті і примирення та до 74 річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Заходи пройшли в теплій, дружній атмосфері. Звучали теплі слова, вірші та пісні у виконані учнів. Учні, готуючись до Дня Перемоги, виготовляли маки. Педагоги нагадали дітям про те, що з 2014 року Україна використовує червоний мак як символ пам’яті жертв Другої світової війни під гаслом «Ніколи знову».

Учні звернули увагу на те, якою саме ціною дісталась Перемога та які сліди залишила війна. Усі присутні на заходах вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Учні згадали про непересічну роль українців у перемозі в Другій світовій війні, висловили повагу всім борцям проти нацизму, увічнили пам'ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки. Класні керівники та учителі історії Олена Чухлєбова, Лілія Самбурська ще раз ознайомили учнів з подіями Другої світової війни на території нашого краю та в інших областях України; показали героїзм народу в боротьбі з ворогом; виховували почуття патріотизму, любові до своєї землі.

Учні 6-А класу разом із класним керівником Ольгою Панчук відвідали захід у міській бібліотеці, присвячений подіям Другої світової війни. Учні НВК, педагоги та адміністрація взяли участь в Уроці під відкритим небом біля меморіального комплексу Братської могили партизан громадянської війни 1919 р. та радянських воїнів, які звільняли м. Бахмут у 1943 році, та у міському мітингу біля Обеліску Слави.

Переглядів: 97 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2019  »