Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 17.12.2018, 02:53

Головна » 2018 » Квітень » 3 » Чинити справи милосердя
Чинити справи милосердя

Милосердя - це милість серця, жалісливість, м’якість, співчуття, ніжність, любов до людей. Здатність співчувати, співпереживати - це ознака духовної зрілості особистості, наявність у людині душі й серця.

У Бахмутському НВК № до Світлого свята Пасхи, у рамках обласної акції «Чинити справи милосердя», з метою формування у підростаючого покоління гуманістичних і громадських, моральних і духовних цінностей, сприяння благодійній діяльності у сучасному освітньому закладі, привернення уваги людей різних поколінь з різним фінансовим забезпеченням, котрі мають добрі, чуйні серця та милосердні душі до проблем найбільш соціально не захищених верств населення, відбувся благочинний концерт «Допоможи онкохворій дитині».

У назву акції «Чинити справи милосердя» закладений принцип небайдужості, плідна співпраця педагогів, учнів, молоді, громадськості. Втілення в життя благодійних проектів є підсумком глибокої за змістом виховної роботи, яка здійснюється в кожному навчальному закладі.

Організаторами концерту є адміністрація школи та лідери учнівського самоврядування.

Усі небайдужі батьки, учні, учителі мали змогу зробити добровільну пожертву у спеціальну скриньку з логотипом акції.

Благодійний концерт був насичений чудовими виступами та емоціями, подарував глядачам гарну концертну програму, в якій взяли участь танцювальні та вокальні колективи, а також окремі виконавці НВК.

Сподіваємось, що зібрані кошти зможуть подарувати комусь надію на життя.

Переглядів: 156 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »