Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:37

Головна » 2020 » Лютий » 14 » День Безпечного Інтернету у Бахмутському НВК №11
День Безпечного Інтернету у Бахмутському НВК №11

Учні Бахмутського НВК №11 приєднались до святкування дня Безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Під час заходів діти дізнались про позитивне використання цифрових технологій, безпечну поведінку у мережі, отримали поради щодо безпеки в Інтернеті.

Практичний психолог Єлизавета Киричок провела просвітницькі заходи з учнями 6-х та 8-х класів. Під час зустрічей вона закликала дітей використовувати лише найкращий потенціал Інтернету. Ознайомила учнів з правилами безпеки в Інтернеті, підвищила освіченість з питань безпеки онлайн та закликала коректно спілкуватись онлайн, демонструючи повагу до інших.

Учитель інформатики Наталя Антонюк для учнів 10-х класів провела веб-квест «Як бути обачним та пильним під час роботи в мережі Інтернет, уміти себе захистити і водночас не втрачати ввічливість та сміливість», під час якого учасники мали можливість обговорити досвід безпечного користування Інтернетом та спілкування у соціальних мережах.

Серед учнів 5-х класів була проведена дискусія «5 кроків до безпеки», під час якої діти мали змогу дізнатись про нелегальний контент, який вони бачать у соціальних мережах чи на сайтах якими вони користуються. Дітям була надана інформація про телефони гарячих ліній, про можливість отримати допомогу у випадках, якщо стали жертвою інтернет-шахраїв або потребують допомоги під час користування Інтернетом. Під час проведення заходів панувала позитивна атмосфера, яка сприяла обговоренню, відкритості та щирості учнів.

Переглядів: 25 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »