Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 20.06.2018, 20:03

Головна » 2018 » Квітень » 27 » День Національної скорботи у Бахмутському НВК № 11
День Національної скорботи у Бахмутському НВК № 11

В історії нашого народу чимало скорботних дат, які  асоціюються з гострим болем. Одна з них – 26 квітня.

Тож з  метою згадати про трагедію віку- вибух на ЧАЕС, поглибити знання учнів про неї, визначити негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров'я населення, розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, виховувати особисту стурбованість кожного учня за все, що відбувається навколо, вчити сприймати чужу біду, чужий біль як власні, сприяти формуванню патріотичних почуттів у школярів, виховувати любов до рідного краю, природи, виховувати у дітей людяність, доброту та згуртованість для учнів Бахмутського НВК № 11 була проведена низка заходів, присвячених 32-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

На  уроках мужності, класних годинах «Пам’ятаймо цих людей довіку», «Чорнобиль – трагедія ХХ ст.», «Героїзм та мужність ліквідаторів ЧАЕС» учні обговорювали трагедію Чорнобиля, що  назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди. Хвилиною мовчання учні вшанували пам'ять  героїв Чорнобиля, ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи, тих, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії.

Також у НВК пройшов конкурс малюнків  та плакатів «Людство! Зупинись!»,  виставка науково-популярної, художньої літератури «Вони рятували не лише наше життя», був проведен тематичний день інформування «Чорнобильська катастрофа».

На засіданні клубу «Еколог» пройшла  дискусія «Чорнобильська катастрофа в минулому та майбутньому».

Переглядів: 69 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »