Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 18:53

Головна » 2020 » Січень » 27 » День профілактики інфекційних захворювань та популяризації здорового способу життя в Бахмутському НВК № 11

Згідно комплексного плану сумісних заходів у Бахмутському НВК відбулася зустріч старшокласників та міських лікарів,працівників служби у справах дітей та молоді Бахмутської міської ради.

Лікар шкірно-венерологічного диспансеру Валерій Петров, виступив з доповіддю «Сучасні медико-соціальні проблеми попередження захворювань, що передаються статевим шляхом», розповів старшокласникам про методи контрацепції та шляхи уникнення інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом.

Практикуючий лікар-педіатр Марія андріянова Ємельянова провела для учнів бесіду, звернула увагу на чинники здорового способу життя, розповіла про першочергові методи попередження захворювань, особливо підкреслила, що з появою симптомів необхідно відразу ж звернутися до медичного працівника, щоб не допустити поширення захворювання серед навколишніх та прискорити початок лікування.

Олена Парафійник, юрист-консульт Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, нагадала учням про види домашнього насилля, його ознаки на практиці, розповіла про те, як не стати жертвою і куди звертатись за допомогою, якщо стали жертвою насилля.

Тетяна Стьопчина, спеціаліст служби у справах дітей, підняла тему булінгу серед підлітків, ще раз нагадала, чим він відрізняється від конфлікту, ознайомила із відповідальністю.

Сестра медична дитячого кабінету тубдиспансеру Наталя Єлфімова, розповіла десятикласникам про ризики, пов’язані з туберкульозом, профілактику цього захворювання. Захід виявився дуже цікавим, пізнавальним та корисним для молоді, він спонукав слідкувати за своєю чистотою і тілесною, і моральною.

Переглядів: 48 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2020  »