Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 16.01.2019, 02:07

Головна » 2018 » Грудень » 21 » День Святого Миколая
День Святого Миколая

У дитячий край щасливий йде весела вість, їде до кожної дитини з неба любий гість День Святого Миколая – це чарівне і довгоочікуване свято, коли здійснюються найзаповітніші мрії. У цей день Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи! У цей день він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання. В Бахмутському НВК свято Миколая є традиційним. І на цей раз діти зібралися разом, щоб знову і знову поринути в казку.

Учні 8-х класів Бахмутського НВК № 11, разом із своїм театральним керівником Альоною Жуковою-Якубчак, підготували літературно-музичну композицію «Мандрує по світу Святий Миколай». Цікаве дійство з піснями, віршами, таночками, молитвами до Святого Миколая, щира гра юних артистів, чарівні янголи, забавний ябеда, зустріч з Чудо- творцем, подарували усім гарний святковий настрій. Найсмачніше й найприємніше на День святого Миколая – подарунки.

Отже, діти пільгових категорій НВК приймали подарунки та привітання від членів Піклувальної Ради НВК та директора НВК Світлани Василенко. Бажаємо всім, щоб День Святого Миколая не пройшов повз будинок і наповнив його щастям, теплотою і любов'ю! Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

Переглядів: 47 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »