Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:48

Головна » 2017 » Грудень » 22 » День Святого Миколая, день чудовий на землі, ждуть його в своїх оселях, і дорослі, і малі

Хто не знає про святого Миколая? Малий і старий знає про нього. Щороку приходить він у кожну родину з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. День Святого Миколая – це свято, у яке здійснюються найзаповітніші мрії, свято, яке завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі – любов’ю.

В  Бахмутському НВК свято Миколая є традиційним. І на цей раз діти зібралися в актовій залі, щоб знову і знову поринути в казку. Учні 8-х класів Бахмутського НВК № 11, разом із своїм театральним керівником Мариною Зеленською,  підготували літературно-музичну композицію «Святий-святий Миколай».

Діти та дорослі стежили  за подіями, що відбувалися на сцені. Інтригуючий сюжет, щира гра юних артистів, чарівні  янголи, забавне чортеня Антипко, і нарешті довгоочікувана зустріч зі Святим Миколаєм, подарували усім гарний святковий настрій.

Найсмачніше й найприємніше на День святого Миколая – подарунки.  Отже, діти пільгових категорій НВК приймали подарунки та привітання від членів Піклувальної Ради НВК та директора НВК Світлани Василенко та отримали солодощі та цінні подарунки до свята.

А попереду  у всіх нас Новорічна ялинка, веселі зимові канікули, здійснення найзаповітніших мрій та бажань.

Бажаємо усім  щасливої зимової казки!

Переглядів: 304 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »