Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 16.06.2019, 01:52

Головна » 2019 » Травень » 20 » День вишиванки єднає українців
День вишиванки єднає українців

День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.

З давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, щасливої долі. За традицією, вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, із роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Учні та вчителі Бахмутського НВК № 11 теж приєдналися до святкування цього національного свята, вдягнули  вишиванку – національний український одяг – як символ єдності українського народу. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

По класах відбулися виховні заходи, на яких учні та вчителі розповідали про історію української вишивки, про значення кольорів та символів, про те, що кожному регіону України притаманна своя вишивка. Учні читали вірші про вишиванки, українські традиції, виконували творчі роботи, виражали свою національну  та громадянську позицію, позитивні емоції, гордість за приналежність до українського народу та бажання зберігати культури, звичаї й традиції нашого народу.

Переглядів: 87 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2019  »