Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:37

Головна » 2020 » Лютий » 6 » День вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Бахмутському НВК №11

15 лютого виповнюється 31-річниця з дня виведення радянських військ з Афганістану. Війна тривала майже 10 років, була найбільш масштабною та трагічною і вимагала великих матеріальних і людських жертв. Під час неї тисячі наших співвітчизників загинули у боях, померли від ран, контузій, травм і хвороб, пропали безвісти. Нікого з нас не можуть лишити байдужими страшні цифри: кожний четвертий із майже 600 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях в Афганістані, - наші співвітчизники, і кожний четвертий із тих, хто не повернувся додому. За даними офіційних джерел, під час афганської війни загинули понад 15 тисяч солдатів, Україні війна обійшлася у більш ніж чотири тисячі загиблих. Зараз в Україні понад 150 тисяч ветеранів афганської війни, з них близько восьми тисяч мають поранення, понад 6 тисяч є інвалідами.

У Бахмутському НВК № 11 пройшли заходи та виховні години, бесіди для учнів, на яких згадували учасників бойових дій на території інших держав. У 8-х класах пройшла виховна година «Ціна чужої війни», учні підготували інформацію та презентації, щоб згадати про подвиг наших співвітчизників. Інтерактивні лекції «Афганістан – наш біль, Афганістан – наша пам’ять» пройшли для учнів 9-х–11-х класів. Старшокласники підготували виступи та відеопрезентації, а класні керівники ще раз нагадали, що потрібно пам’ятати кожного солдата, який загинув на війні, бо вони віддають свої життя, щоб ми жили в мирній країні. Для членів військово-патріотичного клубу, членів ГО «Ліга майбутніх поліцейських» викладачем курсу «Захист Вітчизни» Володимиром Харченко був проведений урок мужності «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану».

У мобільній бібліотеці бібліотекарками Інессою Заворотнєю та Мариною Важинською оформлена виставка науково-публіцистичної та художньої літератури «Крізь пекло афганської війни», де всі охочі могли побачити фотоматеріали та погортати сторінки книг, які розповідають про цю страшну неоголошену війну.

Переглядів: 51 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »