Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 22:09

Головна » 2019 » Квітень » 16 » Державний прапор – святиня народу
Державний прапор – святиня народу

Учні Бахмутського НВК № 11 стали учасниками проекту, організованого учнями навчальних закладів Дарницького району м. Києва. Даний проект стартував 22 січня 2019 року До Дня Соборності України за підтримки Ради волонтерів при Дарницькій районній в місті Києві державний адміністрації та Всеукраїнського жіночого руху «За вільну Україну».

У флешмобі бере участь прапор-рекордсмен, найдовший Державний прапор в Україні, який був розгорнутий в Дарницькому районі на День прапора у 2018 році. Його довжина 2700 метрів. Кожні зі 100 метрів символізували рік незалежності України. Учні отримали подарунок - частинку прапора – рекордсмена, найдовшого прапора в Україні. Державний прапор – це символ, який завжди єднає людей навколо себе. Тому частинки цього історичного прапору, були роздані усім школам Дарницького району. Діти написали свої побажання та своє бачення картини миру в Україні на одній половинці прапорів, які передані дітям та учням шкіл зі Сходу України – міст Бахмута та Маріуполя, для художнього оформлення другої половинки прапорів.

Учні 5-В класу (класний керівник Світлана Фокіна), 9-А класу (класний керівник Наталя Антонюк), 10-Б класу (класний керівник Світлана Квасникова) долучились до флешмобу прапорів. Заступник директора з ВР Олена Подопригора нагадала учням, що вони - нащадки сла¬ветного українського минулого, творці нової істо¬рії своєї держави. Вона пояснила, чому останнім часом ми все частіше звертаємося до витоків української духовності, прагнемо стати учасника¬ми відродження національної культури та історії.

Заступник директора ще раз звернула увагу, що Герб, Прапор та Гімн - це три основні національ¬ні символи України, котрі мають давню й ціка¬ву історію. Побажання дітей Бахмута, Маріуполя, Києва будуть передані до всіх посольств, які знаходяться на території України та за її межами аби донести до світової спільноти важливу істину – «Українські діти мріють та прагнуть миру на своїй землі».

Переглядів: 119 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2019  »