Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:17

boysfgdf453
Головна » 2020 » Лютий » 19 » Ділова зустріч математиків
Ділова зустріч математиків

У рамках Тижня кафедри технічних дисциплін у Бахмутському НВК №11 відбулося засідання кафедри технічних дисциплін, на якому обговорили тему «Комп’ютерні технології та Інтернет-джерела на сучасному уроці як запорука виховання особистості сучасного соціуму». Вони визначили, що основна мета застосування комп’ютерних технологій – активізувати пізнавальну діяльність учнів; посилити самостійність в опануванні знаннями, вміннями і навичками, мотивацію та інтерес до навчання і, тим самим, покращити навчальні досягнення учнів.

Учителі залюбки презентували досвід своєї роботи в даному напрямку. Вікторія Миронова поділилася досвідом робти з теми «Використання фрагментами презентації на уроках математики». Марина Заборщікова розровіла присутнім про комп’ютерні лабораторні роботи на уроках фізики. Лариса Коміна продемонструвала колегам можливості використання QR коду. Посперечалися учителі математики з приводу підсумків PISA в Україні, з якими їх ознайомила Олена Петрачкова. Вона підготувала колегам рекомендації щодо організації роботи у рік математики. Досвідом роботи з використанням Інтернет-джерел для підготовки учнів до ЗНО з математики поділилася Ірина Стецюра.

У ході заходу вчителі прийняли рішення створити і наповнювати банк прикладних задач із математики.

Переглядів: 25 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »