Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 25.11.2020, 09:08

Головна » 2020 » Квітень » 7 » Дистанційне навчання – це на тільки потрібно й корисно, але просто і цікаво
Дистанційне навчання – це на тільки потрібно й корисно, але просто і цікаво

Дуже важливо, щоб всі усвідомлювали, що карантин – це не канікули і робота в усіх продовжується, тільки переходить в онлайн. І хоча тримати навчальну дисципліну вдома і працювати віддалено важко, проте, якщо поставитися відповідально, бути зосередженим і уважно виконувати інструкції учителів, дистанційне навчання буде сучасним, цікавим, легким і головне -корисним!

Ось кілька порад, які допоможуть організуватись як для дітям, так і дорослим:

• Грамотний тайм-менеджмент. Дітям взагалі важко довго втримувати увагу на чомусь, а тим паче – якщо вони вдома. Щоб навчання не розтягувалось на весь день, щоранку складайте мінірозклад. Детально плануйте: стільки часу дитина проводить над завданням, а стільки – за відпочинком. Обов’язково плануйте перерви. Завдяки розкладу вона бачитиме, коли далі зможе займатись чимось цікавим.

• Окремі робочі місця. Разом із дитиною розмістіть на її столі для навчання всі необхідні для цього предмети (бажано із запасом). Так учень сам долучиться до створення свого робочого простору, це слугуватиме додатковим стимулом там займатись справами;

• Робіть разом із дитиною коротенькі руханки кожні 1-2 години. Під час ізоляції всім буде корисно більше рухатись.

• Щоб адаптація до нового формату навчання відбувалась легше і мотивація до навчання росла, не забувайте хвалити дитину. Вказуйте на всі її успіхи, якими б дрібними вони не були. Під час вимушеної ізоляції непросто всім, а добрі слова від найрідніших підтримують найкраще.

Пам’ятайте: ви не вчитель, тому не впадайте у відчай, якщо не вдається щось пояснити. І не нянька, тому не пробуйте зробити всі завдання за дитину. Адаптація до нових умов навчання триватиме мінімум два тижні, тож постарайтесь бути терплячими і до дитини, і до себе.

Переглядів: 290 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2020  »