Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 25.11.2020, 09:07

Головна » 2020 » Травень » 8 » Дистанційні заходи в Бахмутському НВК № 11 до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Напередодні Свята Перемоги звучить багато привітальних слів та побажань для наших ветеранів та учасників Другої світової війни. З кожним роком їх залишається все менше, але пам’ять про них буде завжди жити в наших серцях. До привітальних заходів долучились і учні 11-А класу Бахмутського НВК № 11 разом з класним керівником Світланою Квасниковою. Захід під назвою «Стоп-кадр фільму про війну» в черговий раз довів, що підростаюче покоління цікавиться історією, вшановує пам’ять історичних подій цього часу.

До Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні 1-Б класу разом із класним керівником Олександрою Гебель та батьками провели онлайн-заняття "Ніколи знову», а учні 1- Г класу (класний керівник Оксана Корнєєва) - виховний захід " Пам'ятаємо. Перемагаємо" з використанням дистанційних технологій навчання.

Під час проведення дистанційної виховної години учні 8-Б класу подивились та обговорили документальний фільм про звільнення України від фашистів. Класний керівник, учитель російської мови та літератури Марина Чурсіна запропонувала учням створити в OneNote «Сторінку Пам’яті», на якій восьмикласники розмістили Галерею Великої Перемоги. У цій галереї можна побачити фотографії учасників Великої Вітчизняної війни – близьких родичів учнів.

Робота над створенням галереї продовжується… Класний керівник 9-Б класу 11 Альона Жукова- Якубчак разом із своїми учнями провела виховний захід з використанням дистанційних технологій «Сторінками пам'яті» до 75-річчя Перемоги Учні 7-Б класу разом з класним керівником Кондратенко Н.І. взяли участь в інтерактивній онлайн презентації. Учні мали змогу висловити свої думки щодо цих подій, а також теплими словами і віршами вшанувати пам`ять всіх причетних до Перемоги. Батькам та учням 5-Г класу в рамках практичного заняття з історії України «Родинне дерево» учителем історії Лілією Самбурською було запропоновано скласти невеличку розповідь про своїх прадідусів та прабабусь , які брали участь у Великій Вітчизняній війні, та надіслати їх фото.

З наданої інформації була створена презентація «Історія моєї родини - це історія моєї країни». Ми ще продовжуємо збирати цікаві факти та плануємо створити такий Безсмертний полк. Учитель Ірина Варкінтін організувала для учнів та батьків 5-А класу відеомайстер-клас «Червоний мак - символ пам’яті». Учні 1-5 класів активно залучилися до дистанційного конкурсу малюнків. Найбільш активно учні залучились до проведення з використанням дистанційних технологій челенджу «#В пам’яті людській назавжди» та відеоприпривітання ветеранів.

Переглядів: 170 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2020  »