Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 25.11.2020, 08:03

Головна » 2020 » Вересень » 2 » Для одинадцятикласників Бахмутського НВК № 11 пролунав перший дзвоник
Для одинадцятикласників Бахмутського НВК № 11 пролунав перший дзвоник

Перший вересневий день для одинадцятикласників Бахмутського НВК № 11 розпочався святковим заходом «Коло друзів». На святковому заході зібрались учні 11-А та 11-Б класів разом із класними керівниками Наталею Антонюк та Ольгою Кудіною.

Директор НВК Олена Лавренко, заступник директора з ВР Олена Подопригора привітали учнів з початком останнього року у школі, побажали діяти, працювати, творити, насолоджувась життям, бути здоровими та щасливими.

Одинадцяткласникам запропонували закінчити фразу «Школа важлива, тому що..» та висловитись, яке значення має для них школа, шкільні друзі, знання.

Також учні згадали свої «шкільні рекорди» та найкращі досягнення у школі. До майбутніх випускників завітали також учні 2-х класів та привітали їх віршами. Під час вправи «Побажання на долоньках» старшокласники написали щирі побажання собі та один одному на паперових долонях та висловили свої сподівання на останній рік у школі.

Юнаки та дівчата написали листа про свої десятирічні спогади у школі, висловили сум, що в цьому році все у школі для них буде востаннє. Вони запустили на повітряних кульках лист із своїми заповітними мріями у небо.

Наприкінці святкового заходу кожен одинадцятикласник мав змогу дати перший дзвоник та сповістити про початок останнього року у шкільному домі.

Переглядів: 131 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2020  »