Главная | Регистрация | Вход | RSSСубота, 21.07.2018, 14:10

Головна » 2018 » Травень » 24 » Для випускників  початкової школи пролунав Останній дзвоник
Для випускників  початкової школи пролунав Останній дзвоник

Закінчився перший, мабуть, найважчий етап навчання для 123 хлопчиків та дівчат, учнів Бахмутського НВК № 11, які чотири роки ви піднімалися сходинками країни Знань все вище і вище, тож 24 травня у НВК № 11 відбулось свято Останнього дзвоника для учнів 1-4 класів.

Це -свято для всіх школярів. Останній дзвоник не лише сповіщає про закінчення навчального року, але й підводить підсумок всього навчального року. За цей період учні освоїли вершини знань, вчилися культурі, хорошим манерам. Стали активними учасниками і переможцями різних конкурсів, олімпіад, а також добре відпочивали..

Директор НВК Світлана Василенко  побажала майбутнім п’ятикласникам вдалого навчання, успіхів та творчої наснаги та привітала кращих учнів першого ступеню, відмінників,  які своїм умом, талантом та наполегливою працею  досягли високих результатів у навчанні.

На знак того, що випускники початкової ланки стали п'ятикласниками, командири класів отримали  дипломи.

Учнів яскравими танцями привітав клуб спортивного танцю «Нараяна».

Перші вчительки попрощалися зі своїми вихованцями та пообіцяли завжди бути поряд.  А маленькі випускники пообіцяли завжди з глибокою вдячністю згадувати свою першу вчительку – вимогливу, по материнські добру.

До усіх малюків із казкової країни завітали кумедні казкові герої, які привітали випускників та усіх учнів зі святом Останнього дзвоника та початком літніх канікул, побажали веселого, яскравого і радісного відпочинку !

До зустрічі в новому навчальному році!

Переглядів: 79 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »