Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 17.12.2018, 04:31

Головна » 2018 » Жовтень » 27 » До творчості через красу серця
До творчості через красу серця

Ось і добігає до кінця місяць творчості, місяць добра та світла, присвячений 100-річчю від дня народження В. О. Сухомлинського. За цей місяць бібліотекар Бахмутського НВК № 11 Інесса Заворотня та Марина Важинська намагалися передати ту натхненну частинку світла, добра та любові від творів видатного українського педагога Василя Сухомлинського.

Протягом місяця бібліотекари розповідали про видатного педагога-казкаря, читали та навіть інсценували разом із молодшими школярами його казки. Але найбільш сильно вразила творчість наших учнів! Маленькі читачі настільки пройнялися казками Василя Сухомлинського, що просто засипали бібліотекарів своїми ілюстраціями і змусили Інессу Заворотню та Марину Важинську довго сперечатися під час визначення переможців.

Бібліотекарі впоралися із цим нелегким завданням, визначили переможців і нагородили їх, створили на веб-сайті бібліотеки НВК віртуальну фотогалерею «Творчість читачів». Василь Олександрович Сухомлинський – великий педагог, мудрий учитель. У його палкому серці жила велика доброта та любов до всього світу. Він не лише навчав, а й прищеплював кожній дитині найкращі людські якості, виховував доброту, чуйність, людяність, патріотизм, любов до батьків, до людей і до рідної землі.

Сподіваємось, що нам вдалося запалити не одне дитяче серце світлим вогнем творчості, створити ще більше провідників добра, заразивши наших юних читачів творами Людини з Гарячим серцем Василя Сухомлинського.

Переглядів: 52 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »