Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 16.06.2019, 01:47

Головна » 2019 » Травень » 8 » Добре діло "Здорове покоління"
Добре діло "Здорове покоління"

Актуальність здорового способу життя викликана зростанням і зміною характеру навантажень на організм людини у зв’язку з ускладненням суспільного життя, збільшенням ризиків техногенного, екологічного, психологічного, політичного та військового характеру, що провокують негативні зрушення в стані здоров’я.

Отже, здоров’я молодого покоління – одна із потреб сьогоднішнього суспільства, а освіта – одна із важливіших передумов і складових формування й поліпшення здоров’я. Концепція «Нова українська школа» визначає зміцнення здоров’я важливою компетенцією, потрібною дитині для сучасного життя.

Навчання життєвим навичкам – це процес навчання вмінню жити разом у суспільстві як відповідальних громадян. Складові здорового способу життя включають елементи, які стосуються всіх аспектів здоров’я — фізичного, психологічного, соціального та духовного. Тому робота над проектом охоплювала всі ці аспекти. Були сплановані та проведені заходи, які цікаві учням, виховують у них почуття відповідальності за власне здоров’я, формують у них здоров’язберігаючу, соціальну та комунікативну компетентність. Залучення до роботи учителів, медичної сестри та психологів школи, надало змогу більш серйозно працювати над проектом, допомогло підвищити загальний рівень проекту.

Переглядів: 77 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2019  »