Главная | Регистрация | Вход | RSSП`ятниця, 19.07.2019, 08:44

Головна » 2018 » Січень » 29 » Допоможемо птахам разом!
Допоможемо птахам разом!

Одне із завдань екологічного виховання у НВК – навчити дітей допомагати птахам у холодну пору року; виховувати бережне ставлення до природи, любов до братів наших менших.

Доброю традицією  НВК № 11 є щорічне проведення взимку акції «Годівничка».  Вже з листопада учні та вихованці навчального закладу почали активно готуватися до акції. Птахи приносять багато користі і радують нас гарним співом. Але з початком зими, птахам, що залишаються зимувати у нас, буває дуже важко знайти їжу під глибоким снігом. Ми повинні допомогти їм у скрутні часи .

Тому юні захисники пташок із 1-А класу, класний керівник Олена Гречка та їхні батьки дуже відповідально та творчо підійшли до роботи. Було створено багато годівничок, щоб вберегти наших пернатих друзів від голодної смерті взимку.Участь у цій  акції  виховує у дітей повагу та бережливе ставлення до природи, бажання допомогти зимуючим птахам вижити у голодні зимові місяці.

Учні експериментували з матеріалами, формами, розмірами, стилями.  Виготовляли годівнички з дерева, картону, пакетів, природних матеріалів.      У годівнички діти поклали шматочки хліба, насипали насіння, щоб люті морози були не такими страшними для птахів.

На цьому шкільна акція не закінчується, до неї долучаються учні інших класів. Цього року до участі у цій акції члени клубу «Еколог»  планують залучити  учнів, педагогів, населення, щоб люди розвішували біля своїх домівок, у садах годівнички.  Юні екологи закликають годувати птахів у час морозів і снігів та пропонують зробити цікаві фото і відео  годівничок, написати вірш, твір  про зимуючих птахів, розмістити його на шпальтах шкільної газети «2*2».

Переглядів: 192 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2018  »