Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 18:34

Головна » 2020 » Лютий » 17 » Допоможи своєму майбутньому
Допоможи своєму майбутньому

Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області приділяють особливу увагу інформаційно-роз’яснювальній роботі з молоддю.

Так, у Бахмутському НВК № 11 відбулися зустрічі з випускниками та викладачами у рамках Місячника профорієнтації та трудового виховання. Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду провели урок для учнів 11-А класу (класний керівник Світлана Квасникова) «Пенсійна система: її принципи та особливості».

Під час уроку з учнями обговорювалась державна пенсійна система України: її принципи та особливості, впровадження накопичувального рівня пенсійного страхування, розвиток та модернізації Пенсійного фонду.

Окремо зупинились на проблемі отримання заробітної плати «в конвертах», залежність страхового стажу від сплати внесків. Для спілкування з молодими людьми, що незабаром увійдуть в доросле життя, недаремно була обрана тема квесту - «За легальну зайнятість». У ході виконання завдань квесту старшокласники дізналися про нові сучасні технології, які запроваджено Пенсійним фондом України, за допомогою яких можливо контролювати дані, що сформують майбутню пенсію.

Представники фонду звернули увагу присутніх на переваги офіційного працевлаштування та обов’язкової сплати внесків до Пенсійного фонду, оскільки майбутня пенсія залежить від страхового стажу та легального заробітку. Фахівець Фонду поінформувала присутніх про інноваційні технології, що впроваджуються в органах Пенсійного фонду, в тому числі функціонування веб-порталу електронних послуг, і що за його допомогою можна отримати персональні відомості з системи персоніфікованого обліку.

На завершення зустрічі учні дізналися про впровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Усі учасники заходу отримали інформаційні буклети та листівки щодо нововведень онлайн-сервісів Пенсійного фонду.

Переглядів: 27 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »