Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:44

Головна » 2017 » Листопад » 16 » Дослідницька подорож до Закарпаття учнів Бахмутського НВК № 11
Дослідницька подорож до Закарпаття учнів Бахмутського НВК № 11

В межах заходів щодо популяризації охорони навколишнього середовища на тему «Екологічними стежками рідної України» учні Бахмутського НВК №11, вихованці клубу «Еколог», яким керує вчитель географії Олена Друпп   здійснили дослідницьку подорож до Закарпаття.

Поїздка потягом до столиці України стала цікавим початком пригод юних туристів.

Столиця зустріла подорожуючих достатньо доброю погодою. Екскурсія містом у супроводі професійного гіда дозволила школярам познайомитися з визначними місцями столиці: Золотими воротами, Володимирським собором, майданом Незалежності. Особливо цікавою виявилася екскурсія Національним Науково-природничим музеєм, одним з найбільших природничих музеїв світу. Юні екологи мали можливість познайомитися з експозиціями Геологічного, Палеонтологічного, Зоологічного, Ботанічного та Археологічного музеїв, дізналися багато цікавого про природу та минуле нашої країни.

Ввечері «Екологічний потяг» вирушив до Закарпаття. День  розпочався дуже рано та обіцяв бути довгим та цікавим. Вже о 6 годині екскурсійний автобус прямував зі станції Воловець до озера Синевир. Легкий дощик не завадив туристам здійснити сходження крутою дорогою до найгарнішого озера Українських Карпат. Пройшовшись навколо озера та загадавши бажання біля джерел Віри, Надії та Любові, натхненні діти вирушили далі до реабілітаційного центру бурого ведмедя. Мета центру – реабілітація особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження. Діти принесли яблука та віддали їх працівникам центру, після чого ті продемонстрували, як проходить годування тварин.  Дорогою деякі сміливці смакували мінеральну водичку джерела Сойми, а потім дослідники вирушили до водоспаду Шипіт. Природа цих місць дивує своєю таємничістю та неповторністю. Головне те, що ніхто не нудьгував та не відчував втоми.

Відпочивати діти вирушили до туристичного комплексу «Водограй» у селищі Чинадієво неподалік від Мукачева.

Наступного ранку після смачного сніданку під шелест дощу туристи вирушили до самого західного обласного центру України, старовинного Ужгорода. Дощ скінчився і діти змогли сповна насолодитися прекрасною архітектурою затишних вуличок  міста над річкою Уж, відвідати краєзнавчий музей у величному замку, поласувати солодощами у гостинній кондитерській.

Наступною зупинкою екскурсії став знаменитий замок Паланок у Мукачево. З його башт відкривались прекрасні краєвиди на Карпати та долину навколо. Туристи відчули відлуння битв минулих століть, запах перемог та гіркоту поразок і зрад. Далі дослідники вирушили назад до міста Київ, щоб ознайомитися з різноманітними культурними та історичними пам’ятками.

Першою зупинкою екскурсійного маршруту став Національний музей народної архітектури та побуту України, який ще називають музеєм просто неба в Пирогові. Традиційні українські хати, громадські селищні будівлі, церковні споруди, вітряки – все це занурює в атмосферу українського села тих часів. Але несподівано втрутилася погода, почався холодний дощ із снігом, тому екскурсія продовжилася з вікна автобуса. Діти побачили чудові пам’ятники, площі, набережну міста над Дніпром.

Подорож завершилася, та незабутні враження і спогади назавжди залишаться в дитячих серцях. Школярі вдячні організаторам подорожі і готові продовжувати досліджувати природу нашої країни.

Переглядів: 231 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »