Главная | Регистрация | Вход | RSSСубота, 17.11.2018, 13:32

Головна » 2018 » Листопад » 5 » Двері Бахмутського відділу поліції завжди відкриті для лігівців
Двері Бахмутського відділу поліції завжди відкриті для лігівців

Чим займаються оперативники, слідчі, працівники чергової частини, групи реагування патрульної поліції, якою зброєю користуються поліцейські під час виконання завдань та під час несення служби, на якій техніці виїжджають на чергування та виклики – все це та багато іншого змогли побачити учні Бахмутського НВК № 11 під час знайомства із роботою поліції Бахмута.

Екскурсія для членів ГО Ліга Майбутніх Поліцейських, яка організована співробітниками ювенальної превенції та сектором кадрового забезпечення, почалась з чергової частини адміністративної будівлі поліції Бахмута.

Правоохоронці розповіли про реформи, які відбулися в правоохоронній системі, новітні технології, які знаходяться на службі поліції Донеччини. Старшокласники отримали інформацію про вступ до вищих навчальних закладів системи Міністерства Внутрішніх справ України. Лігівцям продемонстрували бронежилети, захисні шоломи, браслети ручні, щити, та розповіли про їх призначення і порядок застосування. Також правоохоронці показали автомат Калашникова, пістолет Макарова та розповіли про їх тактико-технічні характеристики.

Біля відділу поліції на хлопців та дівчат чекав поліцейський броньовик «Варта» та автотранспорт, яким користуються правоохоронці. Бажаючі мали змогу посидіти за кермом службових автомобілів . Крім того лігівців чекав подарунок до Дня народження ЛМП від керівництва Бахмутського відділу поліції – нові фірмові футболки з логотипом Ліги.

Переглядів: 36 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »