Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:31

Головна » 2017 » Вересень » 2 » Дзвенить дзвінок веселий, запальний, і в кожного душа із ним радіє
Дзвенить дзвінок веселий, запальний, і в кожного душа із ним радіє

День 1 Вересня завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до знань. Радісна, піднесена атмосфера панувала на подвір’ї Бахмутського НВК № 11 у цей день. Свято першого дзвоника об’єднало учнів, педагогів, батьків, гостей у дружню шкільну родину.

Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників.  Цього року НВК  гостинно відкрив двері для 120 допитливих і непосюдичих дітлахів.

Хлібом та сіллю першокласників зустрічали директор школи Світлана Василенко та члени шкільних рад. Вони засіяли шкільну дорогу першачків пшеницею, щоб виростали в школі не пустоцвітом, а наповнялися знаннями, як наливаються життєвою силою хлібні колося.
Заступник міського голови Світлана Кіщенко привiтала з початком нового навчального року учнiв, їхнiх батькiв та вчителів, побажала   нових перемог у навчаннi, спортi, щоб у новому навчальному році  діти отримали максимум позитивних емоцiй, а вчителi пишалися ними.
На свято Першого дзвоника завітали казкові герої Буратино  з ключиком  від знань, Попелюшка з годинником, Котигорошко з Букварем та квіточка Ромашка із золотим дзвіночком.&

Усі першокласники отримали подарунок від міського голови  Олексія Реви та Бахмутської міської ради.

Для одинадцятикласників  цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні  випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, дорогами своїх батьків та дідів, і торуватимуть власні шляхи, щоб творити свою Державу.   Вони  передали першокласникам лист від випускників 2017 року із щирими  побажаннями, закликали берегти школу та своїми успіхами та відмінним навчанням прославляти її. І ще подарували дзвіночки як символ шкільного дзвінка.

НВК взяв участь у всеукраїнській  акції «Благодійність замість квітів». У рамках проведення акції    батьки замість придбання квітів на День знань передали  кошти онкохворим дітям, які потребують лікування.
Першими до школи запросили наймолодших школярів – учнів перших класів. Їх провели випускники   цього навчального року, для яких свято Першого дзвоника було останнім у шкільному житті.

Доброї дороги, діти! Вітаємо у школі!

Переглядів: 359 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2017  »