Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:23

Головна » 2017 » Травень » 27 » Дзвоник останній – перший крок у життя!
Дзвоник останній – перший крок у життя!

У шкільній оселі свят завжди багато, але травень приносить до школи  незвичайне свято - прощання зі своїми випускниками, свято Останнього дзвоника.
       Юність – справді найкраща пора життя. І вона проходить у школі. Юність захоплює дружбою, мріями, першим коханням. Не один рік випускники прожили єдиними надіями, турботами, радощами і печалями із своїми шкільними друзями. Сьогодні, у свято Останнього дзвоника,  вітають  і бажають  світлої дороги у майбутнє усіх випускників.
Випускники, як пташки, залишають школу, розправивши крила, і спрямовуються у вільний політ. Ми, батьки і вчителі, з захопленням і сумом спостерігаємо за тим, як ви выпархиваете з дверей рідної школи, а разом з нею, почасти, і з батьківського дому.
       Уся школа раділа цьому дню, дню початку літніх канікул. Але для 51 хлопця та дівчини, які  назажди залишають  стіни НВК № 11, це був день прощання з рідною школою та вителями. На лінійці кращі учні отримали стипендії від міського голови Олексія Реви, які вручила їм  заступник міського голови Тетяна Савченко .
       Привіт із чарівної країни дитинства передали випускникам найменші мешканці шкільної родини  НВК- першокласники! Щоб одинадцятикласники завжди пам’ятали свої шкільні дні, першачки вручили кожному випускнику дитячі дзвіночки.
Випускники у своєму слові висловили найщирішу подяку  своїм класним керівникам та всім учителям за любов, турботу й піклування, за те, що вони підтримували, співчували, брали участь, розділяли  успіхи, невдачі, вели до знань, знаходили до кожного індивідуальний підхід, приділяли увагу, вчили життю, роботі в команді, вірили в успіх своїх підопічних. В знак того, що випускники  зробили від дитинства до юності крок, вони закружилися у шкільному прощальному вальсі.
       З вітальним словом до великої шкільної родини звернулася директор школи Світлана Василенко, яка побажала щасливого, сповненого гарними подіями і здобутками життєвого шляху, впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх мрій.
       Привітати зі святом останнього дзвоника учнів, випускників, учителів та батьків  завітали заступник міського голови   Тетяна Савченко,   засновник благодійного фонду «Дар»  Дмитро Рева, заступник начальна Управління освіти Оксана Карпець,  депутати міської ради Володимир Бабенко, Вікторія Лещінер,  голова Піклувальної Ради НВК Олена Гаркавець.
       Учні отримали у подарунок грошові сертифікати від  благодійного фонду «Дар» та РЦ «Победа».
       Випускники випустили у небо голубів та повітряні кульки, в які вклали усі свої мрії, бажання, спогади. Під сводом рушників та гілочок верби випускники залишили святкому лінійку та відправились на останній у своєму житті шкільний урок.
       Бажаємо усім учням сонячного  літа та незабутніх канікул, а випускникам-вдалого вступу до вищих навчальних закладів!
       Ми віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!У добру путь, випускники!

Переглядів: 255 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2017  »