Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 16.06.2019, 01:38

Головна » 2019 » Травень » 21 » Європа – наш спільний дім! Європа – колиска усіх країн! Шляхом єдиним, прямуй до мети, Європа – це дім, де живем я і ти!

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.
Цей день - символ нового початку, вільного та успішного шляху, мирної співпраці між суверенними націями, що ґрунтується на спільних цінностях та спільних інтересах, миру, солідарності, демократії, добробуту людей та верховенства права. Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця.

У  Бахмутському НВК № 11 до Дня Європи з метою популяризація серед молоді інформації щодо Європейського Союзу та інтеграції України в Європу, допомогти учням усвідомити важливість європейського об'єднання; приналежність України до європейської сім'ї народів; ознайомити з культурою та побутом життя європейських країн; виховувати в учнів повагу до інших народів, пройшла низка заходів: конкурс рефератів «Пізнаємо Європу разом», вікторина з питань національних культурних традицій, звичаїв та обрядів народів Європи «Знай про Європу більше», «Подорожуючи Європою», «Європейська освіта», «Європа – спільний дім»,  «Україна – країна європейських цінностей», віртуальні  подорожі  «Відкрий Європу для себе», «Музеї Європи».

Учні НВК  відзначили день спільних цінностей, спільної історії всіх європейських націй континенту, ще раз відкрити для себе Європу і пізнали європейський простір та виразили сподівання, що Україна буде і надалі впевнено йти шляхом євроінтеграції та поважати європейські цінності.

Переглядів: 67 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2019  »