Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:09

Головна » 2017 » Січень » 7 » Фольклорно-етнографічний ансамбль "Калина" дарує свою творчість бахмутчанам
Фольклорно-етнографічний ансамбль "Калина" дарує свою творчість бахмутчанам

Під час зимових канікул учні 8-Б, 9-А класів Бахмутського НВК №11 разом із класними керівниками Мариною Заборщіковою та Оксаною Валикою за запрошенням Управління освіти відвідали концерт Державного академічного фольклорного ансамблю "Калина".

У творчому доробку ансамблю програми, які презентують фольклор багатьох регіонів України – від Західних земель до центральних та східних регіонів України, обряди календарного та сімейного циклів: «Весняний», «Обжинки», «Різдво», «Весілля», народні мюзикли, оперні вистави та інші музичні та балетні вистави, концертні програми.

Прекрасні концертні костюми, досконало мальовничі, чіткі за своєю музично-хореографічною формою сценічні картини, в яких народний танець, спів та інструментальна музика поєднуються з сучасною лексикою, прикрашають скарбницю сучасної української культури.

Ансамбль «Калина» — Лауреат багатьох Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів, йому аплодували глядачі Іспанії, Голландії, Бельгії, Німеччини, Китаю, Кореї, Індонезії, Чилі, Єгипту, Ізраїлю, Італії та багатьох інших країн світу. Художній керівник-директор - заслужений діяч мистецтв України  Валерій  Дебелий.

Велике враження справив на дітей виступ Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю "Калина". Це - справжній феєрверк жанрового симбіозу – народної музики, хорового співу та хореографії.

Марина Заборщікова, після завершення концерту, зазначила: «Місія ансамлю - зберегти українську культуру, нести свято і чудовий настрій глядачам. Артистам це вдалося повною мірою»

Переглядів: 210 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2017  »