Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 18:10

Головна » 2020 » Лютий » 12 » Формування усвідомленого негативного ставлення до шкідливих звичок в учнів Бахмутського НВК № 11

З метою ознайомлення підлітків з наслідками вживання снюса, ознайомлення зі способами та методами позбавлення від різного роду залежностей, формування звички до здорового способу життя учні Бахмутського НВК № 11, члени ГО «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських» (керівники заступник директора з ВР Олена Подопригора, педагог-організатор Ірина Махник) провели інформаційно-профілактичні бесіди із старшокласниками НВК.

З інтересу до нових відчуттів деякі підлітки починають вживати жувальний тютюн. Лігівці довели до відома учнів, що снюс містить в 5 разів більше нікотину, ніж в звичайній сигареті, тому вживання такого тютюну дуже швидко розвиває нікотинову залежність, яка з часом починає підривати життєво важливі системи організму, в тому числі серцево-судинну, викликаючи різні патології серця та гіпертонію. Цим проблемам сприяє також і підвищений вміст солі в тютюновому виробі. Учні дізналися, що нікотин впливає безпосередньо на ротову порожнину курця снюса, викликає різні виразкові ураження слизової оболонки. Наслідки цього відображаються на роботі органів травлення. Також лігівці розповіли про летальні випадки після вживання цього наркотика. У тих, хто зловживає снюсом, спостерігається швидке погіршення стану зубів і ясен, в деяких випадках - атрофія смакових рецепторів язика, може призвести до видалення нижньої щелепи і м'язів шиї, раку порожнини рота і органів шлунково-кишкового тракту, підвищує ризик онкологічних захворювань гортані, стравоходу, ротової порожнини і шлунка. Майбутні поліцейські Яна Майкоса, Вікторія Крупська, Світлана Сидоренко, Поліна Величко, Валерія Барановська закликали усіх вести здоровий спосіб життя, берегти себе і свідомо уникати вживання шкідливих речовин.

Переглядів: 31 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »