Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 21:31

Головна » 2017 » Серпень » 25 » Футбольне свято у НВК № 11
Футбольне свято у НВК № 11

До 85-річчя Донецької області та 26 річниці незалежності України з метою розвитку і популяризації дитячого та юнацького футболу, за підтримки голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації  Павла Жебрівського та за фінансової підтримки Бахмутської міської ради було подароване нашому НВК № 11 довгоочікуване футбольне поле. Тож 23 серпня у НВК відбулася урочиста церемонія відкриття футбольного поля.

На відкритті зібралися  учні школи, футбольна команда НВК, учителі, адміністрація, члени Ліги майбутніх поліцейських, вболівальники, почесні гості.

Це поле стало справжнім подарунком для школярів та мешканців мікрорайону: юні футболісти зможуть відточувати свою майстерність на тренуваннях та грати в футбол протягом всього року.

На церемонії були присутні почесні гості: голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, голова Бахмутської міської ради Олексій Рева, начальник Управління освіти Марина Рубцова. Павло Жебрівський та Олексій Рева  зробили перший удар на цьому полі.

Усі присутні ще раз згадали про ювілей Донеччини та привітали її оплесками, діти пообіцяли, що прикладуть свої зусилля для того, щоб вона й надалі розквітала та радувала своїми досягненнями.

Сподіваємось, що поле дасть гарні результати, і ми матимемо найкращих футболістів України

Дякуємо усім, хто доклав чимало зусиль, аби футбол успішно розвивався на нашій  Батьківщині.

Україно! Вперед!

Переглядів: 245 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0