Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 17.12.2018, 04:22

Головна » 2018 » Квітень » 4 » Гордість закладу і майбутній цвіт нації
Гордість закладу і майбутній цвіт нації

Учні 11-А класу Бахмутського НВК№11 Едуард Котенджи та Марк Жариков – учасники Всеукраїнських учнівських олімпіад, завжди виділяються з-поміж однокласників своїм інтелектом, багатогранністю, обдарованістю.

Едуард Котенджи представляв місто Бахмут у складі команди від Донецької області на заключному IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, який проводився у місті Чернігів. Едуард Котенджи, під керівництвом учителя історії та правознавства Бахмутського НВК Володимира Суткового, ретельно готувався до інтелектуальних змагань та якісно продемонстрував свої знання під час виконання завдань олімпіади. У результаті чого був нагороджений дипломом ІІІ ступеня.

Марк Жариков (учитель-ментор Олена Архангельська) на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, який проходив у Харківському національному аграрному університеті імені В.В. Докучаєва, отримав диплом учасника.

Адміністрація та педагогічний колектив Бахмутського НВК бажає Едуарду Котенджи і Марку Жарикову Юним впевненості у собі, своїх силах, віри у свій успіх, в свою велику мету та щасливу долю. Учителям – менторам Олені Архангельській, Володимиру Сутковому щиро дякує за наполегливу працю і вміння розкривати таланти.

Переглядів: 138 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »