Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:36

Головна » 2020 » Лютий » 14 » Інноваційні технології в упровадженні концепції НУШ
Інноваційні технології в упровадженні концепції НУШ

У якому світі повинні жити діти, чи має бути сучасний учитель уособленням особистості, інноватора, патріота? Такі питання постали перед вчителями початкових класів Бахмутського НВК № 11 на черговому засіданні за технікою "6 капелюхів" із теми "Інноваційні технології в упровадженні концепції НУШ".

Надія Чернецька разом із колежанками обговорила 11 ключових компетентностей Нової української школи, зупинилась на наскрізних лініях та вміннях випускника початкової школи, створивши разом із колегами ментальну карту «Новий зміст освіти».

Заступник директора з НВР Юлія Говорун ознайомила учасників із Положенням, напрямками, завданнями та формами проходження сертифікації учителів початкових класів. Оксана Корнєєва, яка першою серед колег успішно пройшла процес сертифікації, поділилась власним досвідом проходження ЗНО для вчителів-початківців.

Із задоволенням учителі взяли участь у майстер-класі з теми «Використання мнемотехнічних методів», який провела Олександра Гебель. Ольга Чернишева поділилась власним досвідом роботи з чарівними квадратами, зоровими вправами для опанування техніки швидкого читання.

Серед умінь і навичок, які повинна формувати школа у своїх учнів – це критичне мислення. На цьому питанні зупинилась Ольга Петриченко, розповівши про формування запитань закритого та відкритого типу.

Любов Голубова поділилась родзинками роботи на уроках математики та мови.

Практичні заняття були змістовними, насиченими, багатими на інноваційний та індивідуальний компоненти, оригінальними у поєднанні теоретичного та компетентнісного підходів до освітнього процесу. Рефлексуючи з приводу проведеного засідання, учителі зазначили, що отримані знання обов’язково будуть використовувати у своїй роботі.

Переглядів: 31 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »